Еротска масажа во Валијант?

Dali bi odele na erotska masaza vo Valijant

 • Да

  Гласови: 28 43,1%
 • Не

  Гласови: 27 41,5%
 • Незнам

  Гласови: 10 15,4%

 • Вкупно гласачи
  65
Член од
7 ноември 2011
Мислења
2.269
Поени од реакции
2.514
А шо сакате за 2000? Моника Белучи да ве масира и да и ги фаќате цицките? Па малку им било само цицките сакале за тие пари и пушење:eek:, може сакате и виски со лешници и бајадери да е вклучено во цената.... Колку плакаш толку добиваш, сигурно прима и доплата на лице место... Ако сакате нешто убаво одврзете го кесето и ке најдете што и да сакате.
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
9.713
Поени од реакции
12.941
Ima, tie sto nemaat tri cisti u glava.
Целофанче и ластик да диктуе како тегла и нема гајле.....иначе нема полошо од пачавра, незнам како да ја дефинирам. Ама имам сретнато quite a few....не да ми расне, ми се намалува од такви.
 
Член од
4 октомври 2018
Мислења
2.199
Поени од реакции
5.195
А шо сакате за 2000? Моника Белучи да ве масира и да и ги фаќате цицките? Па малку им било само цицките сакале за тие пари и пушење:eek:, може сакате и виски со лешници и бајадери да е вклучено во цената.... Колку плакаш толку добиваш, сигурно прима и доплата на лице место... Ако сакате нешто убаво одврзете го кесето и ке најдете што и да сакате.
Бугарките се криви они спуштија цена :LOL: таму за 2000-3000 денари се комплет ќе добиеш и тоа од 10x поубави од оваа
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.414
Поени од реакции
1.199
А шо сакате за 2000? Моника Белучи да ве масира и да и ги фаќате цицките? Па малку им било само цицките сакале за тие пари и пушење:eek:, може сакате и виски со лешници и бајадери да е вклучено во цената.... Колку плакаш толку добиваш, сигурно прима и доплата на лице место... Ако сакате нешто убаво одврзете го кесето и ке најдете што и да сакате.
За 30 евра во амстердам добиваш 20 минути секс и тоа пушење и три пози па сеа види ти дали бараш преку леб погача.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
9.295
Поени од реакции
3.308
За 30 евра во амстердам добиваш 20 минути секс и тоа пушење и три пози па сеа види ти дали бараш преку леб погача.
30 евричи за 20 минути???
А кажи ми, од кога почнува тајмингот, дали откако ке влезете во соба, откако ке се соблечете, додека одите до соба..од кога почнува мерење на време...а, заборавив, и кога ке поминат 20 мин дали потоа се миеш облакаш или се треба на трчање да правиш, па дури и три пози...вауууууу...
 
Член од
7 ноември 2011
Мислења
2.269
Поени од реакции
2.514
За 30 евра во амстердам добиваш 20 минути секс и тоа пушење и три пози па сеа види ти дали бараш преку леб погача.
Може, ама ај иди до Амстердам па рачунај. Друго си е овде, одиш на шишање и успат и една масажа:свиркам:
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
5.605
Поени од реакции
13.400
Кој дава на масажи таму бе Сузе?
 
Член од
7 ноември 2011
Мислења
2.269
Поени од реакции
2.514
30 евричи за 20 минути???
А кажи ми, од кога почнува тајмингот, дали откако ке влезете во соба, откако ке се соблечете, додека одите до соба..од кога почнува мерење на време...а, заборавив, и кога ке поминат 20 мин дали потоа се миеш облакаш или се треба на трчање да правиш, па дури и три пози...вауууууу...
Ееее, ами тие пари се ништо за ако веке си веќе во Амстердам. Ако ти се малку 20 минути плати си 90 евра за еден час и уживај. Ништо не е скапо ако го плаќаш еднократно, само кога сакаш. Најскапи се оние што ,,не се ебат за пари,,. Тие ти ги сакаат сите пари и кожата ако може да ти ја одерат... Затоа на првите плати им поштено а вторите лажи ги и еби ги без пари, ако не можеш да ги лажиш ич не се факај на орото.
 
Член од
28 септември 2012
Мислења
7.957
Поени од реакции
18.933
Еден школски од средно пред 7-8 години одеше на некои еротски масажи некаде во некој "салон" во Тетово, таму студираше. Му бркнале прст у газ и од тогаш не сака да чуе за вакви ствари.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
9.295
Поени од реакции
3.308
Ееее, ами тие пари се ништо за ако веке си веќе во Амстердам. Ако ти се малку 20 минути плати си 90 евра за еден час и уживај. Ништо не е скапо ако го плаќаш еднократно, само кога сакаш. Најскапи се оние што ,,не се ебат за пари,,. Тие ти ги сакаат сите пари и кожата ако може да ти ја одерат... Затоа на првите плати им поштено а вторите лажи ги и еби ги без пари, ако не можеш да ги лажиш ич не се факај на орото.
Laze duso, ti ova od licno iskustvo!?

;)
Автоматски споено мислење:

Еден школски од средно пред 7-8 години одеше на некои еротски масажи некаде во некој "салон" во Тетово, таму студираше. Му бркнале прст у газ и од тогаш не сака да чуе за вакви ствари.
Па нејќе да чуе, нормално, оти не било прст...:sekc:
 
Последно уредено:

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.414
Поени од реакции
1.199
30 евричи за 20 минути???
А кажи ми, од кога почнува тајмингот, дали откако ке влезете во соба, откако ке се соблечете, додека одите до соба..од кога почнува мерење на време...а, заборавив, и кога ке поминат 20 мин дали потоа се миеш облакаш или се треба на трчање да правиш, па дури и три пози...вауууууу...
Се мери од кога ќе се соблечеш нормално нема превари и дубари ко овде. Нема туш на ред лајт извини.
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
5.902
Поени од реакции
17.607
Јак кур ако ги допреш пластиките на Црна Мачка. Би одел на друго место на еротска масажа, не кај таа бабетина.

Пред пар години, другарче се женеше и за момачко ја викнавме Црна Мачка. Беше кажано дека може да биде допирана насекаде, освен доле. Можда сум нерд, али мене ми беше дебилно да фаќам, не гледам убавина во тоа, попалени мужи драпаат гзови и цицки уз алкохол. Знам дека еден од дечките изгуби контрола и од позади и бутна рака и ја фати за рибата, оваа се сврте и на тој до него му опали шамарчина со која го отрезни во момент, ни крив ни дужен се шеташе со црвен образ цела вечер.
Еве ја тука за другар ти зборува, професионално му опалила шамарчина. :icon_lol:

Screenshot_20201129_152808_com.android.chrome.jpg
 
Член од
28 септември 2012
Мислења
7.957
Поени од реакции
18.933
ЖИТИ СЕ, оваа е некој секс симбол во државата или шо? :vozbud: Освен ако си невин и немаш видено гола жена во животот па ептен си загорен, не гледам друга причина зошто би ја викал оваа ... карикатура.
 
На врв Bottom