Еротска масажа во Валијант?

Dali bi odele na erotska masaza vo Valijant

 • Да

  Гласови: 25 42,4%
 • Не

  Гласови: 25 42,4%
 • Незнам

  Гласови: 9 15,3%

 • Вкупно гласачи
  59
Член од
22 јуни 2019
Мислења
264
Поени од реакции
299
Прво прашај дали една од услугите е tit job, за да знаеш кога ќе лапаш цицки, дали претходно нешто поминало низ нив.
toa sigurno znaeme deka povekje nejzinite cicki se fakjani so raka nego li zastava volan so milion kilometraza..
 

Solaire of Astora

A Hoonter must hoont
Член од
30 јули 2014
Мислења
3.767
Поени од реакции
10.215
Јак кур ако ги допреш пластиките на Црна Мачка. Би одел на друго место на еротска масажа, не кај таа бабетина.

Пред пар години, другарче се женеше и за момачко ја викнавме Црна Мачка. Беше кажано дека може да биде допирана насекаде, освен доле. Можда сум нерд, али мене ми беше дебилно да фаќам, не гледам убавина во тоа, попалени мужи драпаат гзови и цицки уз алкохол. Знам дека еден од дечките изгуби контрола и од позади и бутна рака и ја фати за рибата, оваа се сврте и на тој до него му опали шамарчина со која го отрезни во момент, ни крив ни дужен се шеташе со црвен образ цела вечер.
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
9.203
Поени од реакции
11.688
Јак кур ако ги допреш пластиките на Црна Мачка. Би одел на друго место на еротска масажа, не кај таа бабетина.

Пред пар години, другарче се женеше и за момачко ја викнавме Црна Мачка. Беше кажано дека може да биде допирана насекаде, освен доле. Можда сум нерд, али мене ми беше дебилно да фаќам, не гледам убавина во тоа, попалени мужи драпаат гзови и цицки уз алкохол. Знам дека еден од дечките изгуби контрола и од позади и бутна рака и ја фати за рибата, оваа се сврте и на тој до него му опали шамарчина со која го отрезни во момент, ни крив ни дужен се шеташе со црвен образ цела вечер.
Ја сум бил пакосен за овие работи, да наседнам некого :pos:
Ко ќе ми текне какви глупости пијан сум правел :facepalm:

Иначе јебеш масажа ако не го грабне у уста барем....црна мамба нека биде ако веќе ти се собрала сперма у муда.
 
На врв Bottom