Еротска масажа во Валијант?

Dali bi odele na erotska masaza vo Valijant

  • Да

    Гласови: 37 47,4%
  • Не

    Гласови: 30 38,5%
  • Незнам

    Гласови: 11 14,1%

  • Вкупно гласачи
    78
Член од
30 јули 2014
Мислења
5.092
Поени од реакции
15.952
Оваа ни на улица да не ти пресече пат, камоли па уште да ја фаќаш...бљак...бабами е поубава од оваа опајдура:confused:
Хемија чуда праи. Темница, алкохол, луда атмосфера, допамини серотонини до макс, плус нашприцана со тие ебачките парфеми, либидото до таван ти е, и ти се гледа најјака пичка на свет. Како што пишав горе, за оваа баба не вреди пари, бесплатно да масира пак ќе размислиме.
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
5.092
Поени од реакции
15.952
Да бев машко мислам дека никогаш не би се запалила на девојки од овој тип што нудат сексуални услуги. :sick:
Нормално, нема поголем афродизијак од тоа некоја да ти се препушти од мерак, љубов или слично, инстикт машки е во прашање, ма да некои успеваат да го премостат и немаат гајле.
 
Член од
22 јуни 2019
Мислења
816
Поени од реакции
1.296
Ne vi e nekako shube posle od koga ke gi dadete parite i ke pomine dejstvoto na celata manifestacija?
ubava e be ne e losa dupka si e dupka. iako ja ne bi dadel pari za masaza i striptis. spored mene glupost e toa. U bugarija takvi kako nea idat po 500-1500 denara za saat sex....

Zaso bi daval na nea 2000 denara za obicen striptis? Na krajo samo kje ti go digne i nema da moze da ti zavrse rabota kako so treba celosno domakinski...
 
Член од
4 ноември 2017
Мислења
270
Поени од реакции
190
ubava e be ne e losa dupka si e dupka. iako ja ne bi dadel pari za masaza i striptis. spored mene glupost e toa. U bugarija takvi kako nea idat po 500-1500 denara za saat sex....

Zaso bi daval na nea 2000 denara za obicen striptis? Na krajo samo kje ti go digne i nema da moze da ti zavrse rabota kako so treba celosno domakinski...
Се ќе е убо само ќе треба уште една женска : онаа одозгора дур те масира, кроз дупката одоздола да има една легнато да ти го лапа истовремено..
Е ова да го има...
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
5.092
Поени од реакции
15.952
Абе одете на масажа на стапала стопати боље од еротска - ма да тоа си е еротски само по себе ќе видите, по можност по една девојка за секое стопало, има во тоа карши Рамстор не ми текнува на името, мислам Промедика беше, со чил музиче и миризливи стапчиња, миљарда пати боље ќе се осеќате после тоа.
 
C

CoolIris

Гостин
Еве како изгледала во 2011 година Црна Мачка, интервју со неа за точка:
Мажи, отворете очи еј :eek:
 

Mystical

Profoundly Mistical
Член од
26 ноември 2020
Мислења
26
Поени од реакции
52
Kako sto e periodov lud so kororanava ne e nisto cudno i zdravstvenite rabotnicki da pocnat da go sledat primerot na Crnata Macka.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom