Елитна проституција

Член од
21 јули 2017
Мислења
189
Поени од реакции
115
Малце вон темава, ама зошто имам потајно чуство дека сите ебачишта уствари ниште не ебат туку само зборат? Пошто да имаше толку ебење како што се збори до сеа 3 миљона ќе бевме :ROFLMAO:
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
7.554
Поени од реакции
7.741
200 евра за една ноќ оваа првава напред, ако ја има на форум нека ми пише по пп.
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.216
Поени од реакции
4.884
200 евра за една ноќ оваа првава напред, ако ја има на форум нека ми пише по пп.
Она мене треба да ми даде 200 за да ја трпам цела ноќ . Најискрено .. подпросек е.
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
7.554
Поени од реакции
7.741
Она мене треба да ми даде 200 за да ја трпам цела ноќ . Најискрено .. подпросек е.
Ем проститутка ем лидер.....мора таа комбинација да ја проанализирам. А и сакам еден дугометражен филм да снимам со сите нишани у кој ќе бидам продуцент, сценарист, режисер и глумец...а и пола филм камерман :D
 
Член од
30 август 2017
Мислења
698
Поени од реакции
953
200 евра за една ноќ оваа првава напред, ако ја има на форум нека ми пише по пп.
ако за таква даваш 200 евра значи стварно си клошар и папучар на декадата што измина
 
На врв Bottom