Елитна проституција

Член од
19 декември 2019
Мислења
22
Поени од реакции
48
Кога успеа да ти биде досадна жити бога, кога на форумов си неколку дена?
Можеби си и љубоморна па затоа грешиш душа?
Ljubomorna i sum na intelektot. Samo stom se zacleniv vednas vidov kolku e pametna, i od togas sum i ljubomorna. :(
 

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
6.667
Поени од реакции
15.745
Овој па токмаков - гЕУ, проЕУ:facepalm: дај жити господ, не праќај вака тајно-шифровани поруки, глава не фаќа од шо мора да читаме меѓу редови у "мудростиве"...


У право е Иванче, не ја чачкајте...
 
Член од
10 април 2018
Мислења
2.252
Поени од реакции
2.525
IvananavI
bijons


плаќам по 1000 евра ви двете да се зборите малце :sneaky:
оти кој се кара тој се и сака
 
Член од
19 декември 2019
Мислења
22
Поени од реакции
48
IvananavI
bijons


плаќам по 1000 евра ви двете да се зборите малце :sneaky:
оти кој се кара тој се и сака
Ti grevu da imase 1000 evra ke podizlezese malku i nadvor, nemase poi cel den da visis na forumot i da pisuvavas najnesmesni mozni dosetki. Ti duri i od Bjons si podosaden, nejzinite postovi se barem kako slikovnica.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
5.975
Поени од реакции
8.604
IvananavI bijonsплаќам по 1000 евра ви двете да се зборите малце :sneaky:
оти кој се кара тој се и сака
...а нееее , нееее јас со мушко не се борам :neetaka:...иако струКот не се гледа, знам дека е со два лампиона доле, наместо горе! :icon_lol:
 
Член од
10 април 2018
Мислења
2.252
Поени од реакции
2.525
Ti grevu da imase 1000 evra ke podizlezese malku i nadvor, nemase poi cel den da visis na forumot i da pisuvavas najnesmesni mozni dosetki. Ti duri i od Bjons si podosaden, nejzinite postovi se barem kako slikovnica.
тебе одамна те немаат ебено затоа си волку негативна

немаш добар пост пишано на форумов
 
Член од
19 декември 2019
Мислења
22
Поени од реакции
48
тебе одамна те немаат ебено затоа си волку негативна

немаш добар пост пишано на форумов
Ako kvalitetot na postovite go otslikuva kvantitetot na seksualniot zivot, ti verojatno nemas nitu gola zena videno vo zivotot.
 
На врв Bottom