Елитна проституција

Член од
30 јули 2014
Мислења
5.092
Поени од реакции
15.953
200 евра за една ноќ оваа првава напред, ако ја има на форум нека ми пише по пп.
Не сум сигурен што гледам и за каков створ станува збор на сликата, ама тие дланки дефинитивно се машки :cautious:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.179
Поени од реакции
34.376
200 евра за една ноќ оваа првава напред, ако ја има на форум нека ми пише по пп.
"Девојкава" има адамово јаболко. Каде ви се очите? :)
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Не сум сигурен што гледам и за каков створ станува збор на сликата, ама тие дланки дефинитивно се машки :cautious:
Најверојатно, иако не можеш да бидеш сигурен....ама како цела слика мава накај муж (y)
Автоматски споено мислење:

Буразеру, зар је могуќе да си тако пао спиритуално? :facepalm:
Се повлекувам во пештера на месец дена.....ќути на време што се реагираше, иначе отидов на темната страна :D
Автоматски споено мислење:

Spiritualecov Buda e tolku zagoren sto bi ebel zmija so inficiran gaz, a kamo li maz maskiran vo prostitutka.
Да ти кажам пре би ебел змија со инфициран газ ако треба да бирам :vozbud:
Со маж(маскиран/немаскиран) можам само пиво да пијам и евентуално нешто спорт....друго ништо :LOL:
 
Последно уредено:
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.124
Поени од реакции
15.950
И да е машко и да е женско, поубава е од оние позади нејзе, што значи морало да ја стават напред. :D

Јас не мислам дека е машко, пред се ради тоа што не сме убава нација, а да не збориме колку девојки/жени имаат далеку погруби дланки од машкиот пол.
 

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
7.563
Поени од реакции
19.992
Јаболкото е мушко, рацете исто, а колкот женски....или ти „неќудазнам-комбинација“.

У државава, за да има елитна проституција, треба прво елита да има, така да, муабетов е за опајдари шо малку поише научиле да се ценат.

@Bodhidharma зен-мајсторе, ај шо ќе се потрошиш многу, туку и после ни ганџа, ни медитација, ни бутур не ти ги пере кошмарите.
 

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.612
Поени од реакции
11.739
Koja budala e onaa na xhamster so vagja videa i sliki od makedonki i najcesto ohrigjanki?
:pos:
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Јаболкото е мушко, рацете исто, а колкот женски....или ти „неќудазнам-комбинација“.

У државава, за да има елитна проституција, треба прво елита да има, така да, муабетов е за опајдари шо малку поише научиле да се ценат.

@Bodhidharma зен-мајсторе, ај шо ќе се потрошиш многу, туку и после ни ганџа, ни медитација, ни бутур не ти ги пере кошмарите.
Комбинација Акенатон хахахахх
До сега немам платено за пичка....ако платам, а постои некоја мала веројатност....не овие, има други и тоа ќе биде за специјални услуги, ма да не верувам.
Не дека не сум ебел некоја што се ебе за пари...ама се знаев со нив тоа време и ми направи едната ќејф онака :love:, а бев доста млад негде околу 20 год. Сега тие се среќно омажени и живеат у Шветска хахахах. Беа 3 пички, две сестри и една другарка си имаа станче изнајмено за таа работа. Ја тогаш голтар бев, немав за слободна. :)
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.618
Поени од реакции
34.808

... дотичната која е спомната дали Е или НЕ Е женско, поради дланките и адамово јаболко, па според гласот и стасот, сепак Е женско!


... инаку да беше машко, каде го скрил стоЈко со двата ламПиона? :D

1577885758867.png

...инаку дискутабилно сепак, оти сите присутни на парадата газлести и со бутки, а ова некако малку повеќе мускулеста што не би било својство на женско, а и рамењата некако издигнати, но не е чудно женскава можеби се билда да си има кондиција при нејзината 24/7 исЦрпна проФесија!
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
И да е машко и да е женско, поубава е од оние позади нејзе, што значи морало да ја стават напред. :D

Јас не мислам дека е машко, пред се ради тоа што не сме убава нација, а да не збориме колку девојки/жени имаат далеку погруби дланки од машкиот пол.
Од каде сега ова?
 

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
7.563
Поени од реакции
19.992

... дотичната која е спомната дали Е или НЕ Е женско, поради дланките и адамово јаболко, па според гласот и стасот, сепак Е женско!


... инаку да беше машко, каде го скрил стоЈко со двата ламПиона? :D

Прегледај го приврзокот 226924

...инаку дискутабилно сепак, оти сите присутни на парадата газлести и со бутки, а ова некако малку повеќе мускулеста што не би било својство на женско, а и рамењата некако издигнати, но не е чудно женскава можеби се билда да си има кондиција при нејзината 24/7 исЦрпна проФесија!
У реду е.
Гугл сите имаме по дома.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom