Елена Ристеска

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
Интересно се облекува (поштуем деколтето :)), ама малку е салеста. Има убава форма на телото, само уште да го затегне ќе биде бомба.

А како успеала-тотално небитен фактор.:wink:
е, за ова зборувам...
завидувајте и девојки на скуwче, никогаш нема да можете да се мерите на кантар со неа...
:smir:
 

LoveAshlee

I dont have a plan..thats the point
Член од
27 мај 2007
Мислења
475
Поени од реакции
2
За изглед нема што да коментирам на типкава само изгледа тоа и го дал Господ . И имам побарано автограм пред неколку години во Мекдоналс и не ми даде , демек да не ја замарам во време на ручек типката си јадела . Приметив дека и помали дечиња и бараа исто автограм се изнервира ѕвездата и им кажа ајде идете си кај мајките денеска не давам автограми ! Од тој ден ја имам замразено најмногу !
Не ни ја слушам не ни се замарам со неа !
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.168
Поени од реакции
34.279
Затоа што не давала автограми за време на ручек - сега е салеста :)
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Затоа што не давала автограми за време на ручек - сега е салеста :)
Па сосема е логично. :) Да давала автограми ќе потрошела калории, сосема веројатно е дека ќе и се одјадело од нервоза што мора да трпи мали разгракани деца и немало ни да доврши со ручекот. :pos:
 

зунза

Модератор
Член од
27 јануари 2006
Мислења
3.301
Поени од реакции
59
е, за ова зборувам...
завидувајте и девојки на скуwче, никогаш нема да можете да се мерите на кантар со неа...
:smir:
Офф:
Многу глуп муабет и многу глуп начин да наметниш свое мислење.
Јасно е колку многу ги поштоваш деколтето и газот на Елена, и не значи дека ако на женскиот пол им се толку одбивни колку што ти се тебе прифатливи дека се завидливи и љубоморни.
То е многу глупаво наведена причина.

Он:
Слатка е,згодна и гради добар стил на облекување, често кога ја гледам на настапи на телевизија ми се допаѓа што носи, меѓутоа еднаш ја сретнав во живо т.е помина покрај мене во Охрид со некоја другарка, и ме разочара во тоа издание. Али како и да е, како карактер, тој „стар“ - атитјуд не ми се допаѓа,инаку има добри песни и барем на тв добро изгледа.
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
квак,квак... КВАК!
Офф:...
Он: топ е.
----------
е сеа, немора да значи, ама така го толкувам. мој начин ју лајк ит ор нот. сваќаш? неќум да наметнам, само сакам да се искажам како јас согледувам на работите.
на крај краева вкус е, и си го кажав своето мислење. капираш?
кажав негде сакајте ја сите? форсирав? НАМЕТНУВАВ? не. :looser:
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
456
офф: Кенгур енд Елена вор ситинг он а три КЕЈ-АЈ-ЕС-ЕС-АЈ-ЕН-ЏИ

он: Тељевизор чуда прајт, шминката исто така, а старото добро правило дека жената е најубава посабајле го практикувам. Ама прибидејќи ќе немам шанса да ја легнам Елена, можам само да ја коментирам нејзината убавина на телевизорите а таа е:vozbud::vozbud::anus:
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Офф:...
Он: топ е.
----------
е сеа, немора да значи, ама така го толкувам. мој начин ју лајк ит ор нот. сваќаш? неќум да наметнам, само сакам да се искажам како јас согледувам на работите.
на крај краева вкус е, и си го кажав своето мислење. капираш?
кажав негде сакајте ја сите? форсирав? НАМЕТНУВАВ? не. :looser:
Кенгур, вечер идам на роденден со Елена. Односно, имаме заеднички пријатели. Да и пренесеам нешто од тебе? :pos:

p.s. Не се заебавам, сериозно те прашувам?!
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
Кенгур, вечер идам на роденден со Елена. Односно, имаме заеднички пријатели. Да и пренесеам нешто од тебе? :pos:

p.s. Не се заебавам, сериозно те прашувам?!
не бе, не е до толку. плус, девојка ми е боље. фала иначе.
 

зунза

Модератор
Член од
27 јануари 2006
Мислења
3.301
Поени од реакции
59
МууууууУУУуууУУУуууУУууууууу!
Срам те било бре,јас овде те симпатизирам ти мене кокошка ме прајш?!

Не го форсираше тоа сите да ја сакаме,али форсираше дека сме љубоморни и завидливи оти велиме дека не ни се допаѓа т.е генерализираше без потреба,неправедно.
Јбг, сите бек ту топик!
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
Срам те било бре,јас овде те симпатизирам ти мене кокошка ме прајш?!

Не го форсираше тоа сите да ја сакаме,али форсираше дека сме љубоморни и завидливи оти велиме дека не ни се допаѓа т.е генерализираше без потреба,неправедно.
Јбг, сите бек ту топик!
само уште ова, ценета модераторке!! те молам!
не форсирав, туку кажав мислењееее -)) има бар малку разлика, те молам согледај ја -))
зашто неправедно?!
ама ај, ќе глеам да прекинам овде, пошо... нема крај ова.
poZzzZZz
poz
PZOpzopzopOZPopOPZPOZ!!
edit. ме симпатишаш? :ruzha:

:pos:
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
имате поздрав од елена,ево под бирото е и ве поздравува сите..и така

он топик:најубава од сите пеачки во мкд.
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Se soglasuvam so kengur...zver e malata po sekako e sega salesta ,nema vrska jas sakam takvi a ne anoreksii :kesa:
 

badluckguy

Оган под ѕвездите
Член од
8 октомври 2007
Мислења
2.925
Поени од реакции
131
Dooooooooooobra e. I jas slusnav deka bila kuckesta,ama aj...ne ja znam,pa da ne zboram.
Inaku sovrseno se sovpagja vo kategorijata "busty" girls:drk:
 
Член од
2 јуни 2007
Мислења
5.704
Поени од реакции
3.266
добро бе шо дрндате дали она знае да пее па пола наша естрада нема појма од пеење ама за разлика од неа другите се грди
 

Kajgana Shop

На врв Bottom