Елена Ристеска

kod

Член од
2 април 2008
Мислења
1.113
Поени од реакции
86
Најубава и најсекси девојка на македонската естрада. Секогаш средена, секогаш убава и секогаш секси. Оган е :vozbud:
 
Член од
19 ноември 2008
Мислења
17
Поени од реакции
0
лично,воопшто не ми се свиѓа,може тоа е рзултат на тоа што сие машки околу мене се лигават по неа,али мене од секогаш не ми се допаѓала нешто посебно-во изгледот, а за однесувањето да не зборам.
 

Bada Bing!

шшшшшш
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.671
Поени од реакции
114
Добра е ама може да си го среди малце носот бабурест и е. :pipi:
 
Член од
10 февруари 2008
Мислења
3.947
Поени од реакции
2.060
Делам мислење со Бада :helou:
Иначе девојката е убава, убаво изгледа, има добар глас... Единствена негативна работа што не ми се свиѓа е нејзината препотентност. Другото се е ОК.
 

Alek_Sk

If you wanna learn something, bring your mothers!
Член од
14 септември 2007
Мислења
614
Поени од реакции
18
На што да и љубоморам бе???
На висината?? на 1,50? на цицките?? Не фала поголеми имам.
На гласот, шо и вришти?
На што кажи ми?
А на блек ејнџл не и треба да стигне до Елена, зошто е многу поубава од неа.
Оп си се пофали дека ти се поголеми:smir: И љубоморат на популарноста, многу девојки би сакале да се на нејзино место, за мене е симпатична девојка, не се вртат лоши муабети за неа по скопје и сите машки што ќе кажат дека е за никаде знам што си мислат во главата:toe: како и да е многу е посекси од нејзиниот колега ламбе што е како стап за чукање ораси:toe: Не е многу ниска кога ќе облече штикли...дебела била.. јас кога и да сум ја видел била во граница на нормала, имаше едно време мало меше ама не беше гадно за гледање, баш напротив. А за тоа дека од кога стана позната се правела дека мн луѓе не познава а предходно правела здраво со нив, незнам. Само сигурен сум дека поголем дел од овие што пишале на форумов да дојдат на нејзино место нема да се ништо подобро, ако сега го негираат тоа.

Гоце што не кажа дека барала подобра кола со другар ти, ќе средевме нешто:) :D
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
Девојчето е прекрасно.Секогаш насмеано и расположено.Има многу мила фаца а и прекрасна коса.
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
И да имаш прслук барем 3 броја помал, ќе имаш цицка Ристевска...
Уствари, тебе и онака ти се поголеми од неа. :wink:
Izvini fraer da ne ke ja odbiesh da ti se ponudi?

Ja sum mrkator golem koa e prasanje izbor na picka, ama ti preteruvash, ne deka e upm ubava..ama smiri se malce.
 
Член од
22 ноември 2008
Мислења
673
Поени од реакции
102
Па мислам дека е убава и слатка девојка,која има преубави очи пред се и е многу фотогенична.Во живо е малку поразлични и не е нешто кознае е што премногу е ниска.Би требало малку да ослаби оти и вришти сало од сите страни.А и премногу се шминка нападно што нема воопшто потреба и понекогаш од прејаката шминка си ги закрива очите.А за облеката више е осадна со тие едноте исти фустанчиња со исти крој ги носи више 2години, да убаво и стојат али нели треба малку и да промени нешто.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom