Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.

коментатор

Пингвин
Член од
25 февруари 2010
Мислења
3.546
Поени од реакции
9.457
Член од
13 август 2010
Мислења
32
Поени од реакции
3
А кажа колку страни треба да е?
Не кажа, меѓутоа една колешка веќе му го има пратено, само и вратил да корегиrа нешто и има 20 страни вкупно,значи 15-16 страни, плус насловна, кратка содржина користени извори и сл. :D
 
Член од
3 март 2009
Мислења
288
Поени од реакции
31
Дигитална економија некој да сподели искуство како е на испит ве молааам. Читај,читај ова не се чита. Глупости се !!! :tapp:
Лесен е материјалот, исто ко основи на е-бизнис, продолжи да читаш читаш и верувај ми ќе положиш.
 
Член од
1 септември 2010
Мислења
38
Поени од реакции
2
финансиски менаџмент има резултати на факс?Ај ако има нека сликне некој,плис.Поздрав

--- надополнето ---

има резултати на нет по финансиски менаџмент,знае некој колку е гранцата за поминување?
 

СтрумичанецО

infinite harmonies...
Член од
21 март 2006
Мислења
506
Поени од реакции
46
финансиски менаџмент има резултати на факс?Ај ако има нека сликне некој,плис.Поздрав

--- надополнето ---

има резултати на нет по финансиски менаџмент,знае некој колку е гранцата за поминување?
па претпоставувам дека границата е 21 бод од можни 40, ако добро ги броев прашањата вчера, излезе дека имаше 8 кои носат по 2 бода и 24 кои носат по 1 бод. Е сега, на нет има резултати и од онаа група студенти кои се паднати има максимум 16 бода, а има и група која е повикана на дополнително полагање на 25ти за која претпоставувам дека се студенти кои имаат освоено 17-20 бода.
сепак тоа се мои проценки, за најсигурно ќе треба да си прашаш кај професорот.
 
Член од
20 февруари 2010
Мислења
19
Поени од реакции
0
Kolegi,ke moze li nekoj da mi kaze za predmetot organizacisko odnesuvanje kaj prof,Drakulevski ?
Na zaokruzuvanje ili na raskazuvanje ? Kolku materijal e ? Dali e tessko ?
Fala mnogu
Pozdrav
 
Член од
18 јануари 2008
Мислења
131
Поени од реакции
14
Колеги ако има некој материјал за Акционерски капитал може ли да го сподели со мене , ми треба за семинарска Финансиско.

п.с Има резултати статистика на факс
 

коментатор

Пингвин
Член од
25 февруари 2010
Мислења
3.546
Поени од реакции
9.457
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.173
Поени од реакции
1.372
Сега уште некој да ми ги прати и презентациите од втор колоквиум и ке бидам многу благодарен.
Колега постави ги овде тие презенации што ги имаш, јас ја имам презентацијата од Вежбите финансиско сметководство, ќе ги поставам овде.

http://www.mediafire.com/?z8b1byhse27198e
 
Член од
17 февруари 2010
Мислења
46
Поени од реакции
1
Дали Љубиша ако даде семинарска (за финанасиско) тоа значи сигурно една оценка плус?????
 
Член од
14 мај 2010
Мислења
109
Поени од реакции
18
За дигитална за испитов, од тоа шо е надвор од 6 и 7 тема (од guideline) шо треба поточно да се знае? Доволно ли е да се знаат прашањава од вежбите што се, или треба и да се научат и презантацииве? (пошо гледам презентацијава за e-gov_2010_1_ е 67 страни)
 

Dietrich

Just a fan...
Член од
12 мај 2010
Мислења
161
Поени од реакции
80
Еколошки менаџмент тие што падна на втор колоквиум сега ќе полагаат само на материјалот од втор или...?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom