С
Поени од реакции
46

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • здраво,прочитав дека одиш на предавања МСС,па те молам кажи ми која лекција ја предаваше сега во вторникот,има ли нешто што не треба да се учи за државите?
  Организациско ќе биде оптички или на пишување? И од која до која страна треба од книгата...
  LOL!!! абе несаалам... утепах се од смех... ај дојди на гости некој ден ебаго коо ке си накај стив... помини
  јас у женска зграда сум... :))) 108 соба 2ра ламела :) или да се чууме...
  Еј, сериозен сум за картата, само неможам да ти пишам пп, па на профил, адд на мсн zura.ivan@gmail.com
  знаеме шо е транс енерџи .. немораше да се мачиш .. ама за кој ќе се уклучи нека си провери =)
  Санчо де прати ми таа сликата шо се сликааме на фак на мејло. Немој да се праиш луда сеа :P Поззче
  Мора да ви напраам частовка, ке си уништаах ного работи ако не го најдаате. Дека си, кој си, дек излевате? Коо е момичката?
  Brat daj nekoja strana da vidam...nikogas do sega ne sum se oslnoil na strana nitu pak sum geldal tipovi(osven na prosoccer.gr - najglupavata strana)!!! Aj da probam i toa!!!
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom