Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
15 јануари 2011
Мислења
7
Поени од реакции
0
Колку бода се задачите а колку прашањата на испитот статистика, а да , и кога ќе има резултати? grasias :)
 
Член од
10 јануари 2011
Мислења
6
Поени од реакции
0
Тие што имаат полозено преку колоквиуми на 26 ти во 13h во амф 4 така ли?
 
Член од
19 август 2010
Мислења
975
Поени од реакции
1.890
Отиде денес некој на факултет за види што се случува финансиско? Го опраил Љубиша компјутерот? :coffee:
 
M

Mario Gómez

Гостин
Губиме нешто ако го утниме есејот трговско, или истата оценка останува?
 
Член од
10 март 2010
Мислења
61
Поени од реакции
0
luge prijavite za preku kolokvium gi dadovte li negde bidejki marketing, delovna ili menagment nikoj od niv ne ni gi zema koga polagavme kolokvium.da ne trebase i niv vo studentski da go ostavime?mene doma mi ostanaa:(
 
Член од
31 август 2010
Мислења
84
Поени од реакции
4
Да не има некој некои прашања што беа на вториот колоквиум по сметководство??
 
Член од
18 јануари 2008
Мислења
131
Поени од реакции
14
Отиде денес некој на факултет за види што се случува финансиско? Го опраил Љубиша компјутерот? :coffee:
Го оправил го оправил :mad: Имаше истакнато треба да имаш минимум 95 бода ако не на испит ја имам 90 сакав да го прашам нешто за семинарска дали ќе може али иди најди го во канцеларија. Најверојатно семинарска ке биде само за плус бодови за подобра оценка.
Али што убав гол со пета ми даде , цела недела ме мафташе ќе се договараме ова она и на крај терај на испит
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
1.074
Поени од реакции
581
Nekoj da slikne finansisko???

--- надополнето ---

Kolegi ISPITOT po TRGOVSKO PRAVO e vo 15.15.. konecno..pozz
 

Красулка

Replay & Undo
Член од
3 јануари 2009
Мислења
1.508
Поени од реакции
1.157
Nekoj da slikne finansisko???

--- надополнето ---

Kolegi ISPITOT po TRGOVSKO PRAVO e vo 15.15.. konecno..pozz
Инаку Љубиша не давал 10 поена од присуство ама затоа давал поени од вежби имало доста со по 3, 6-7 поени а малце биле тие со по 10.
Ама пак поени се:)
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
1.074
Поени од реакции
581
Инаку Љубиша не давал 10 поена од присуство ама затоа давал поени од вежби имало доста со по 3, 6-7 поени а малце биле тие со по 10.
Ама пак поени се:)
Vrz koja osnova, gi e daval tie poeni koga na vezbi nema spisoci..ili pak tie poeni da ne se od taa domasnata so ja pravivme na pocetokot.. pozz
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom