Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
16 јануари 2010
Мислења
44
Поени од реакции
0
некој да сликнит за нас останативе души од бога забораени?
 
Член од
16 август 2010
Мислења
147
Поени од реакции
3
Да не знаете кога е увид кај математика и дали вреди да се оди ако немаш нешто посебно решено за да те пушти бна втор а првиот ви бил со супер поени?
 

*Smurfette*

He smurfs me, he smurfs me not
Член од
10 јуни 2006
Мислења
538
Поени од реакции
38
Колеги маркетинг за тие што се на дополнително, дали ќе има посебни тестови или ќе биде испитната комбинација па ќе треба да се одговара само на тие од втор ?
 
Член од
10 јули 2008
Мислења
24
Поени од реакции
0
Дали знае некој дали мора лично да се зема оцена кај Драге - математика???
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Сепак да се корегирам за математика, 570 редни броеви има, ама паднатите што се измеѓу ги нема што значи не знам колку положени има.
 
Член од
18 јануари 2008
Мислења
131
Поени од реакции
14
Да не знае некој кога ќе има увид финансиско сметководство. Ја на овој вториов иам 45 тамо вика со 45 се поминува али на првиот имав исто 45 па требаше да враќам нешто да не има некој со слична ситуација ко мојата па да знае што како ќе биде. Испит на 31 или милост од професорот :D .
Ај се надевам некој ќе одговори зашто гледам форумов е под опсада од прва година :D
 
Член од
2 јануари 2011
Мислења
2
Поени од реакции
0
While most are dreaming of success, winners wake-up and work hard to achieve it.

Колеги, ќе може некој искуство од еколошки менаџмент шо дава на поправен испит? дали само есеи? и отприлика шо теми давал?? фалаааа.....:pipi:
 
Член од
16 август 2010
Мислења
147
Поени од реакции
3
Мене дисконтирање ми падна зе едниот есеј, а за другиот беше некој график и мала беше лекцијата ама не можам да се сетам добро. Позз
 
Член од
10 јануари 2011
Мислења
6
Поени од реакции
0
Ве молам ќе може ли некој да ги слика математика резултатите да знаемме на што сме :)
 
Член од
7 ноември 2010
Мислења
123
Поени од реакции
28
Колеги, ќе може некој искуство од еколошки менаџмент шо дава на поправен испит? дали само есеи? и отприлика шо теми давал?? фалаааа.....:pipi:
Pa za temi bash koi gi dava ne mi teknuva,ama samo esei dava i toa mora epten dobro da imas napishano kako shto e vo knigata za da pominesh (grafici... takvi raboti) :D
 
Член од
6 јули 2010
Мислења
52
Поени од реакции
0
Колеги,знае ли некој што стана со сликите што се фотографиравме за електронски картичи на факс???
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.244
Поени од реакции
8.316
Да не беше некој денеска на увид Сметководство? Атанаско го немаше па ме интересира дали се појавил или?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom