Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
13 јули 2010
Мислења
1.373
Поени од реакции
1.596
Не да беше ужас ....... Ај економија некако се издржа, ама сметководство :nesvest::nesvest::nesvest:
Иначе утре мислам дека во 10 е за потписи кај овој, не знам точно, другарка ми ќе оди тогаш, доста ми беа мене тегнења, буткања, гмечења итн ........ Бар до пријавувањето на испитите :toe:

--- надополнето ---



Имаше пишано на некоја стр наназад. Во 12 во амфи 2.

--- надополнето ---



Имаше пишано на некоја стр наназад. Во 12 во амфи 2.
Се снајдов го дадов на една другарка да ми земе потпис :) сепак фала на инфо ...
 

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
eli=];3962661 напиша:
pa profesorot uspea da predade do 16 glava ili iako ne predal ke treba da se uci za kolokvium?
Ја предаде и 16та денот кога делеше потписи, мислам дека беше среда. А 15та ја предаваше вчера, така да се има предадено.
 

Красулка

Replay & Undo
Член од
3 јануари 2009
Мислења
1.508
Поени од реакции
1.157
Ја предаде и 16та денот кога делеше потписи, мислам дека беше среда. А 15та ја предаваше вчера, така да се има предадено.
Абе во средата не ја предаваше 14?
Зашто јас се си мислев дека 14.1 и 14.2 ја предаде, а дека од 16 ништо не предаде?
 

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
Не знам, ја така го разбрав дека предава за управување со побарувачката. Плус нели пишуваше за критиката на Лукас.
Ај за сигурно нека му прати некој мејл, ке одговори, па нека пренесе одговор. Ни одговара да ни ја исфрли :)
 

Красулка

Replay & Undo
Член од
3 јануари 2009
Мислења
1.508
Поени од реакции
1.157
Ајде кој ќе биде фин да праша по маил?
Храбриот студент ќе добие награда:smir:
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
Одговор по пп, само за тој што ќе пише на форумов одговор од маил од професорот.
Плус ти не ни имаш макро, ај не туку скокај за награди!
Ne e problem za mail,jas ke mu pisam,minatiot pat mi odgovori,samo sto rece deka do ponedelnik nema da moze da odgovara na prasanja,bar taka go razbrav,a za nagrada,smislete nekoja dobra,zoso nema informaciite da vi gi dostavam,dodeka ne mi predlozite dobra nagrada :toe::pos2::pipi:
 

TheBossesSis

~ една жеМска со чаша ~
Член од
1 октомври 2007
Мислења
656
Поени од реакции
16
колеги да не ги запишал некој прашањата кикеркова (надворешна трговија) што ги кажува, што би се паднале на колоквиум? ако некој ги запишал го замолувам да ми ги пише тука или у пп. грацие
 

Very Nice Girl

Нојс
Член од
25 август 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
160
Ајде ве молам утешителна награда за сојерспај :) Инаку ништо од муабетот :):):):):):):):):):):):):):):)
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
Hahaha,ej,ova ne e lazna trevoga,vekje go imam odgovorot na prasanjeto,pa ako sakate da go spodelam so vas,dajte mi dobra pricina za da go napravam toa,profesorot mi odgovori ekspresno brzo,me iznenadi malce,ali toa ni odi vo prilog,taka da,poslusajte ja very nice girl i bidete very nice girlS,pa da da praime neso,inace,nisto od biznisot:):):):)))):pipi:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom