Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
18 декември 2009
Мислења
21
Поени од реакции
0
zdravo kolegi koj ima materiali za osnovi na menagment,finansiski menagment i proizvotsven menagment ako moze neka mi gi prati vi se zablagodaruvam odnapred
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
Mail.JPG
Hahaha,ej,ova ne e lazna trevoga,vekje go imam odgovorot na prasanjeto,pa ako sakate da go spodelam so vas,dajte mi dobra pricina za da go napravam toa,profesorot mi odgovori ekspresno brzo,me iznenadi malce,ali toa ni odi vo prilog,taka da,poslusajte ja very nice girl i bidete very nice girlS,pa da da praime neso,inace,nisto od biznisot:):):):)))):pipi:
 
Член од
12 октомври 2010
Мислења
11
Поени од реакции
0
daj be bidete normalno vozrasni luge i pisete ubavo sto odgovoril prof po makroekonomija vo vrska so mat za 2kol...i dali ima nekoj nekoja informacija vo vrska so ispitot menadzment mislam vo odnos na prasanjata...pobiten materijal i slicno?
 
Член од
12 октомври 2010
Мислења
11
Поени од реакции
0
daj sega ne zaebavaj ajde kazuvaj na site ni gori pod noze osobeno makro posto knigata e posebno "dobra" za ucenje :D
 
Член од
6 септември 2010
Мислења
48
Поени од реакции
0
Колеги...кажете што НЕ ТРЕБА да се учи трговско за вториов колоквиум???...слушнав не требало за чекови...друго се треба??...или има уште нешто???..
 
Член од
12 октомври 2010
Мислења
11
Поени од реакции
0
e stvarno si tapa golema...sramota e ako piseme poveke dusi kaj prof kazi veke koga si pisal...i prof posteno ti odg :D:D:D aj kazi pa nagradata pokasno ke ja dobies!

--- надополнето ---

cekovi akcii i obvrznici NE:) ja prasav asistentkata denes znaci od prva raka ti e informacijava :D

--- надополнето ---

bog da cuva znaci eeeeeeeeeeeeeej....pola saat se molime za nesto;) bas fer kolega si ti...ke si piseme kaj prof i ke si vidime sto i kako a ti informaciite da ne kazam kaj da si gi stavis!!!!!!!!!!!

--- надополнето ---

abe ke kazete sega za makro ili neee?
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
e stvarno si tapa golema...sramota e ako piseme poveke dusi kaj prof kazi veke koga si pisal...i prof posteno ti odg :D:D:D aj kazi pa nagradata pokasno ke ja dobies!

--- надополнето ---

cekovi akcii i obvrznici NE:) ja prasav asistentkata denes znaci od prva raka ti e informacijava :D

--- надополнето ---

bog da cuva znaci eeeeeeeeeeeeeej....pola saat se molime za nesto;) bas fer kolega si ti...ke si piseme kaj prof i ke si vidime sto i kako a ti informaciite da ne kazam kaj da si gi stavis!!!!!!!!!!!

--- надополнето ---

abe ke kazete sega za makro ili neee?
Hahahahaha,odgovorite da si gi staam da ne kazes kade,ccccc,sramota koleske.Sto ne mu pisete togas na profesorot,nego sakate se na gotovo i pa duri jas sum kriv sea.Ke vi kazam,ali ako koleskata ne si go odrzi vetenoto,togas od vas ocekuvam nagrada :) untitled.JPG Otvorete slikava i ke vidite konverzacijata so profesorot,vnatre vi se odgovorite :)
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.296
Поени од реакции
15.514
Ништо не добил, не ја знаете Красуфка, ќе вети нешто, и после ја нема нигде :icon_lol:

п.с. Ја отеравте темава во офтопик.
 
Член од
24 септември 2010
Мислења
67
Поени од реакции
2
Колеги од прва година, може ли некој да ми каже кои професори треба да ги напишам на пријавите за испитите од прв семестар и во индекс? (економија, математика, основи на сметководство)
Вонредно сум на Е-бизнис
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.133
Поени од реакции
15.979
Колеги од прва година, може ли некој да ми каже кои професори треба да ги напишам на пријавите за испитите од прв семестар и во индекс? (економија, математика, основи на сметководство)
Вонредно сум на Е-бизнис
Економија - Таки Фити
Математика - Драге Јанев
Сметководство - ? (не знам како се вика професорката :kesa:)
 

Красулка

Replay & Undo
Член од
3 јануари 2009
Мислења
1.508
Поени од реакции
1.157
Hahahahahahaha,dobro ti bese ova kolega,ali nazalost ova se samo sliki,koa ke go downloadiram video od milficava ke te izvestam dali e dobra vo akcija za bildanje muskuli,hahahah:pos2::pipi:
Зашто колега не сум изненадена, дека ти одговори и се заинтригира за наградата, значи баш ти од сите членови.
И не се секирај ќе ти ја врачам наградата, ако не ти е веќе врачена,провери си.
И мислам дека цели три страни за дали треба 16 глава или не по макроекономија е претеризам.
Во иднина се надевам дека толку билдање мускули и дудлање нема да биде потребно.
Благодариме

--- надополнето ---

Ти па најде да збориш, ја си стојам увек на зборот, ти бар најдобро треба да знаеш, ај сеа не се праи:smir:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Ај прекинете со детските муабети, на некои стварно им треба нормално инфо за од темава, не 0500 инфо. Кој затера пак на глупости, бан.
 
Член од
24 септември 2010
Мислења
67
Поени од реакции
2
Економија - Таки Фити
Математика - Драге Јанев
Сметководство - ? (не знам како се вика професорката :kesa:)
Фала Маја.
Ако знае некој основи на сметководство кој е професор/ка што треба да стои во пријавата нека пише. BTW ја цело време мислев дека е професор, прв пат слушам за професорКА :icon_conf
 

filipmakedonski

Македонец
Член од
25 ноември 2007
Мислења
1.278
Поени од реакции
31
Фала Маја.
Ако знае некој основи на сметководство кој е професор/ка што треба да стои во пријавата нека пише. BTW ја цело време мислев дека е професор, прв пат слушам за професорКА :icon_conf
името на професорката е Зорица Лазаревска - Божиновска
името на професорот е Љубиша Јаневски.

И за колегата погоре што праша за одредената скрипта маркетинг. Одговорот е се надевам дека ке ја завршам навреме.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom