Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.

Џек

Мастер!?
Член од
8 март 2009
Мислења
84
Поени од реакции
2
Ако не добијам потпис треба да си платам при заверката на семестарот?
 
Член од
14 декември 2010
Мислења
1
Поени од реакции
0
Дали знае некој каде може да се најдат задачи што паѓаат на втор колоквиум по математика за економисти? Било какви информации прифаќам.
 
Член од
20 август 2010
Мислења
167
Поени од реакции
24
Имаше гужва финансиско? Да не кажа друг ден дека ќе дава професорот?
Немаше вчера, а ни денес немаше многу гужва. Ако не си земал досега иди кај него у канцеларија, треба да ти даде.
А шо слушам, утре смет. на трошоци ке дава потписи !?
 
Член од
19 февруари 2010
Мислења
144
Поени од реакции
0
Dali materijalot po makorekonomija e zavrsno so 16 glava...i sto ne treba da se uci so sigurnost.Pocnav da go spremam za ispit pa mi treba pomos do kade e celiot materijal,posto imam kniga koja sodrzi nad 20 glavi....aj koj e ljubezen da mi odgovori
 
Член од
19 април 2010
Мислења
194
Поени од реакции
3
навистина ова??? лелеле како денес не отидов:nesvest:
а кажа нешто за потписи земање???
јас немам менаџмент ама ми кажаа дека пуштил список и дека тој список бил за потписи кој го има ке земе потпис
 
Член од
1 септември 2010
Мислења
38
Поени од реакции
2
иначе маркетинг во четврток потписи...

--- надополнето ---

јас немам менаџмент ама ми кажаа дека пуштил список и дека тој список бил за потписи кој го има ке земе потпис
леле не е фер овa...ццц
 
Член од
6 август 2008
Мислења
646
Поени од реакции
17
Итно:

Колеги, ај ве молам ако знае некој да ми каже дали има некој изборен во летен семестар што се слуша целосно на англиски ? (освен е-бизнис)
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
Dali materijalot po makorekonomija e zavrsno so 16 glava...i sto ne treba da se uci so sigurnost.Pocnav da go spremam za ispit pa mi treba pomos do kade e celiot materijal,posto imam kniga koja sodrzi nad 20 glavi....aj koj e ljubezen da mi odgovori
Profesorot rece do zaklucno so 16 glava,dali ke skrati uste nesto neznam,ali sea za sea ova e toa sto treba da se uci:1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 glava,posle,11 ne treba,12 treba,od 13 ne treba samo tockata 13.3,od 14 glava treba samo prvite dve tocki 14.1 i 14.2,za 15 i 16,uste ne gi predal i ke vidime:):):):))))))
 
Член од
19 април 2010
Мислења
194
Поени од реакции
3
ај тие што се прва нека пишат кога ке даваат потписи таки фити и љубиша по сметководство или пак даваа?

--- надополнето ---

Благодариме за инфо :pipi:
а на кои смерови е таа професорка?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom