Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
16 август 2010
Мислења
147
Поени од реакции
3
Денес асистентката Марина кажа дека потписи ќе се давале од петок до вторник :smir:
 

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
Само колку за инфо, менаџмент кажа дека потписи ќе дава во вторник само на оние што вчера се потпишаа на списокот :)
 

Vk111

B4 I FU RU 18
Член од
2 јули 2010
Мислења
118
Поени од реакции
6
Denes bev kaj Ljubisa za potpis po Finansisko Smet. , mi kaza deka ke dava samo na predavanja , taka da site sto nemaat zemeno ke mozat da zemat samo vo ponedelnik i vtornik.
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
Kolegi,nekoj da ne znae koga ke davaat asistentite matematika potpisi?:):):)Blagodarime:pipi:
 
Член од
28 јануари 2010
Мислења
63
Поени од реакции
1
Колеги ај ве молам ако има некој ФИНАНСИСКИ МЕНАЏМЕНТ СЕМИНАРСКА нека прати на меил : pufla_18@live.com итно ми требаааа !
Или барем нека каже некој дали ги чита семинарските, дали може да се купи и да се помине така ? Стварно немам време да праам покрај бизнис планов а ми требаат бодови!
 

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
Имам уште 2 часа до крај на семестар по сите предмети, може ли некој да ми каже кога ќе даваат потписи, ве молаааммммммм????:nesum:

Не ми се оди на 2та часа до крај, па не сакам да го промашам баш тој час кога ќе даваа потписи па да се мачам после :(
:pos:

Иначе за финансиско сметководство кажале демек утре Атанаско ке дава потписи. Е ај да видиме колку ке дава.
 

асфалт

UNCENSORED
Член од
8 август 2005
Мислења
804
Поени од реакции
23
Маркетинг менаџмент ќе дава поправен на втор колоквиум?
 

magii

*
Член од
6 јули 2008
Мислења
141
Поени од реакции
10
dali znae nekoj koj od profesorite davaat popraven na vtor kolokvium vo slucaj ako se padne po smetkovodstvo,ekonomija ili matematika?
 
V

Viktor g

Гостин
dali znae nekoj koj od profesorite davaat popraven na vtor kolokvium vo slucaj ako se padne po smetkovodstvo,ekonomija ili matematika?
економија и сметковоство до лани дава а за математика немало никогаш такво нешто единствено да ти каже што ќе падене на испит
 
Член од
14 септември 2010
Мислења
40
Поени од реакции
0
Колеги бруцоши за колоквиум сметководство, треба да се учи последната тема Сметководството и области блиски до сметководството??? :pipi:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom