Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
26 октомври 2010
Мислења
5
Поени од реакции
0
Kolegi ke moze li nekoj da me upati naslusnav a i procitav na forumov deka trebalo nekakva si seminarska da se napravi za menadzment samo sto ne sum dovolno upatena kakva treba da bide sodrzinata, za sto, do koga i dali e moralna... znaci nemam pojma za nisto okolu ova ne sum bila na predavanje posle 1kolokvium deka ne poloziv pa ako moze nekoj da mi objasni... falaaa :) ?? :)))
 

Very Nice Girl

Нојс
Член од
25 август 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
160
Kolegi ke moze li nekoj da me upati naslusnav a i procitav na forumov deka trebalo nekakva si seminarska da se napravi za menadzment samo sto ne sum dovolno upatena kakva treba da bide sodrzinata, za sto, do koga i dali e moralna... znaci nemam pojma za nisto okolu ova ne sum bila na predavanje posle 1kolokvium deka ne poloziv pa ako moze nekoj da mi objasni... falaaa :) ?? :)))
Тие што положиле имаат право да прават семинарска за дополнителни поени.
 

magii

*
Член од
6 јули 2008
Мислења
141
Поени од реакции
10
Математика можно е да има задача за процентна и каматка сметка, за итеративна метода и за консолидација на кредити? :/
 

Ni

Член од
29 ноември 2009
Мислења
34
Поени од реакции
0
kolegi moze nekoj da mi kaze kako ide rabotata okolu januarska ispitna iam se polozeno na prv kolokvium sea za vtor kako da pravam sekako da si ja prijavam januarska ?
 

Very Nice Girl

Нојс
Член од
25 август 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
160
kolegi moze nekoj da mi kaze kako ide rabotata okolu januarska ispitna iam se polozeno na prv kolokvium sea za vtor kako da pravam sekako da si ja prijavam januarska ?
Chekaj malce :pos2:
Zashto da prijvavuvash ako imash se polozheno? Chekaj padni na vtor prvo, pa posle trchaj u studentski da prijavish ispiti vo januarska.
Inache na vtor kolokvium treba da se pojavish so prijava za ispit, na koja kje si napishesh deka e za kolokvium, od knizharata.Taka beshe lani, i ovaa godina valjda kje bide isto :)
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.133
Поени од реакции
15.979
kolegi moze nekoj da mi kaze kako ide rabotata okolu januarska ispitna iam se polozeno na prv kolokvium sea za vtor kako da pravam sekako da si ja prijavam januarska ?
Абе сеа ќе пријавиш се, сите 4 предмети. И да си положил, и да си паднал, сите треба да ги пријавиш пред да одиш на вторите колоквиуми.
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.296
Поени од реакции
15.514
pa toa e rabotata ako padnam ke neam vreme da prijavam
Стварно ова е проблем :toe: Ај некој од постариве колеги да каже ако паднеме испит на 27ми а пријавувањата се до 25ти за испитна, ќе треба да полагаме во јуни? :toe:

п.с. Ni, не се секирај, ако паднеш на втор колоквиум, пријавата што ќе ја однесеш за колоквиум ќе ти ја важат за испит. Ваљда така е, никогаш не сум паднал на последен колоквиум пу пу :)
 
Член од
13 декември 2010
Мислења
1
Поени од реакции
0
Здраво ќе ве замолам за мала помош за тоа каде да побарам материјал за семинарска по предметот Банкарство на тема : Постапка на банките за одобрување кредит на едно претпријатие.Ако некој знае нека пише, фала однапред
 

A.A

Член од
16 ноември 2010
Мислења
15
Поени од реакции
0
Стварно ова е проблем :toe: Ај некој од постариве колеги да каже ако паднеме испит на 27ми а пријавувањата се до 25ти за испитна, ќе треба да полагаме во јуни? :toe:

п.с. Ni, не се секирај, ако паднеш на втор колоквиум, пријавата што ќе ја однесеш за колоквиум ќе ти ја важат за испит. Ваљда така е, никогаш не сум паднал на последен колоквиум пу пу :)
пријавата што ке ја носиш на втор колоквиум ти важи и за на испит во јануари.
 
Член од
16 октомври 2010
Мислења
72
Поени од реакции
9
Првачиња...

Тие што сте кај професорката „whats her name“ по вовед во сметководство, во среда на предавање, со индексите. Тогаш ќе давала потписи.
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.133
Поени од реакции
15.979
Првачиња...

Тие што сте кај професорката „whats her name“ по вовед во сметководство, во среда на предавање, со индексите. Тогаш ќе давала потписи.
:nesvest: Некој ќе треба да стане во 7 сабајле :nesvest::nesvest:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom