Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
19 април 2010
Мислења
194
Поени од реакции
3
Do 59??????Pa minatata godina koa imavme 3 kolokviumi,,prviot kolokvium e-biznis bese do 59 strana,dali toa znaci deka ovaa godina ke ima pomalce za ucenje e-biz????:):):):):))))))))

--- надополнето ---


Gi nema nikoj vo elektronska forma site testovi,samo 7 test go imam jas,a ostanatite gi ima na angliski,ama ne se skroz isti kako tie sto gi davase profesorot,izmesani se malce:):):):))))))

--- надополнето ---


Da se nadevame deka dobro mislis:):):):))))))

--- надополнето ---


Inace,ovaa zadaca ne e bas slozena,nekako mi se cini kako ednostavna denes koa vidov nacin na resavanje:):):):))))))

--- надополнето ---


Poveli:1. в); 2. а); 3. б); 4. а); 5. а); 6. а) 7. в),tocni se 100%,od sigurni izvori mi se:):):):):))))))
фала :)
 
Член од
21 октомври 2010
Мислења
36
Поени од реакции
0
aj veke koga znaes sto kako devna daj kazi mi na sto poveke na obrnam vnimanie zosto jas ne prisustvuvav na predavanjata i nisto neznam
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
koj Ѓавол ме тераше да изберам еколошки менаџмент ?
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
69
Поени од реакции
8
Колеги треба ли макроекономија точка 6.3.4 за Инвестициите и Тобиновиот q (и натака до крај на темата) да се учи. Фала однапред
 
Член од
19 август 2010
Мислења
54
Поени од реакции
0
Добро бе знае ли некој кај се полага Меѓународни организации?!?!?! И да не случајно некој знае кога има увид менаџмент?
 
Член од
31 август 2010
Мислења
188
Поени од реакции
33
Колеги треба ли макроекономија точка 6.3.4 за Инвестициите и Тобиновиот q (и натака до крај на темата) да се учи. Фала однапред
Само 6.3.5 не треба и од 7ма 7.3.2, 7.3.3 и 7.3.4
 
Член од
2 мај 2010
Мислења
188
Поени од реакции
2
Добро никој ли нема овде што полагал или слуша сега сметков. на трошоци да не упати малку, од која тема најмногу дава задачи, каков тип, дали се на заокружување и по колку точни има? :vozbud:
 
Член од
6 февруари 2010
Мислења
124
Поени од реакции
4
Ќе може некој да ми ги каже одговорите за 7ма глава по макро ? :pipi:
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
Благодариме :) и овие ти се точни од сигурни извори ? :)
Ahahahahahahahaha,ako,ako zafrkavaj se so mene,inace prvite mi gi prati profesorot,tie bea od sigurni izvori,a vtorive si gi najdov sam,no ne se somnevaj vo tocnosta,nemoj da mislis deka gi resavav od moeto znaenje,zoso vo toj slucaj,neznam dali ke imase nekoe tocno,hahaha,ovie gi najdov na stranata na oksvord,t.e go najdov istiot test i tamu mi gi dade tocnite odgovori,ako se somnevas vo mene mozam i link da ti dadam,pa sama da se uveris,hhhhh:):):):))))))
 
Член од
6 февруари 2010
Мислења
124
Поени од реакции
4
Ahahahahahahahaha,ako,ako zafrkavaj se so mene,inace prvite mi gi prati profesorot,tie bea od sigurni izvori,a vtorive si gi najdov sam,no ne se somnevaj vo tocnosta,nemoj da mislis deka gi resavav od moeto znaenje,zoso vo toj slucaj,neznam dali ke imase nekoe tocno,hahaha,ovie gi najdov na stranata na oksvord,t.e go najdov istiot test i tamu mi gi dade tocnite odgovori,ako se somnevas vo mene mozam i link da ti dadam,pa sama da se uveris,hhhhh:):):):))))))
Добро е колега, ти верувам :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom