wall street
Поени од реакции
2

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Имаше распоред и за изборните, со напомена дека ако некој тебе ти е изборен, на некој друг смер и година е задолжителен, освен 10тина предмети што се само изборни.
  Хахах, мое најдлабоко извинување колешке, не ме бива со родовиве. Поздрав.
  :pos: :pos: :pos: Ме изнасмеа колешке :)
  Не мислев на таков филм, затоа и напишав "филмот наречен вол стрит" изгледа требаше да го ставам во наводници само тоа филм па ќе сфатеше дека беше со преносно значење, но нема врска:smir:
  Иначе знам што е вол стрит, како ти го најдов аватарот, а и на Економски сум, срамота е да не знам што е вол стрит :)

  Иначе за друг пат да си знаеш, кога враќаш на некој, враќај кај него на профил, т.е. кликни на аватарчето и ќе отидеш кај него на профил и сигурно ќе знаеш кај да напишеш :)
  Женско сум колега. Иначе не мислев на филмот кога го праев никот hehehe .Побарај на интернет и ке видиш дека Wall Street е позната улица во Њујорк, Менхетен каде што се наогаат познати финансиски инситуции во светот.:icon_lol:
  Сериозно си женско или? Пошто обично машките се забегани по филмот наречен вол стрит :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom