I
Поени од реакции
0

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • igortikveshanski@yahoo.com mi e mailot. Ostavi mi i tvoj da ti pratam nesto jas sto imam..I edno prasanje imam.. Se treba da se uci? Ili ima skrateno?
    Колега видов дека си прашувал што треба да се учи економика на претпријатие, па ако ти казале или си дознал во меѓувреме те молам да ми казеш.. плс :)) И секако ако имаш некои прашања или слично да ми пратиш :)) Јас имам нешто ама не на овој PC од каде сум сега логиран.. Ке ти пратам утре преку ден. Поздарав
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom