Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
6 август 2008
Мислења
646
Поени од реакции
17
Знае некој дали Шуклев дава да му вратиш бод-два на нареден колоквиум ?
 

Lorddd

Титула - Лорд
Член од
18 март 2007
Мислења
1.067
Поени од реакции
53
Член од
1 ноември 2010
Мислења
3
Поени од реакции
0
Најнова информација О.о Имало 80, максимум 100 души положени менаџмент. Еден другар ги броел xD
 

magii

*
Член од
6 јули 2008
Мислења
141
Поени од реакции
10
А математика за колку време отприлика има резултати? И како е со деновите за увид?
 

СтрумичанецО

infinite harmonies...
Член од
21 март 2006
Мислења
506
Поени од реакции
46
lelel :D a nesto za granicata ?? :D
Границата ќе ја соопшти професорот на првото предавање по колоквиумската, значи на 14 ноември сите ќе знаат со сигурност. Дотогаш само може да се шпекулира.
 
Член од
2 мај 2010
Мислења
188
Поени од реакции
2
Колеги ме интересира дали на тестот по менаџмент имаше некои замки со зборовите???Мислам, поделбата што се бара во прашањето е таа, само зборче има некое различно што фактички излегува дека не е точна... Чудно ми стана бидејки знам дека напишав а имам многу малку бодови:vozbud:Се случувало ли досега често да се прават грешки при прегледувањето па да си најдете повеке бодови на увид? Ве молам некој од постарите студенти да одговори:smir:
 
Член од
9 октомври 2010
Мислења
14
Поени од реакции
0
Kolegi kje sakate li da mi kazete dali ima uste nesto skrateno Makroekonomija osven 7.3.2 do 7.4? Suklev pomina ide MAKRO :toe:
 
Член од
2 јуни 2008
Мислења
101
Поени од реакции
0
Колеги ме интересира дали на тестот по менаџмент имаше некои замки со зборовите???Мислам, поделбата што се бара во прашањето е таа, само зборче има некое различно што фактички излегува дека не е точна... Чудно ми стана бидејки знам дека напишав а имам многу малку бодови:vozbud:Се случувало ли досега често да се прават грешки при прегледувањето па да си најдете повеке бодови на увид? Ве молам некој од постарите студенти да одговори:smir:
дали имаше замки? цел тест беше една голема замка...
 
Член од
31 август 2010
Мислења
188
Поени од реакции
33
Колеги ме интересира дали на тестот по менаџмент имаше некои замки со зборовите???Мислам, поделбата што се бара во прашањето е таа, само зборче има некое различно што фактички излегува дека не е точна... Чудно ми стана бидејки знам дека напишав а имам многу малку бодови:vozbud:Се случувало ли досега често да се прават грешки при прегледувањето па да си најдете повеке бодови на увид? Ве молам некој од постарите студенти да одговори:smir:
Welcome to the club! Имаше замки ефективност/ефикасност на две места, стратегија/мисија итн итн...И јас се мислам за увид..
 
Член од
16 септември 2010
Мислења
63
Поени од реакции
2
Има некој овде што има сметководство на трошоци? Ке има ли од 5та тема( сметководствено планирање) задачи?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom