Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.026
Поени од реакции
6.051
ова озбилно?:pos::pos::pos:
Да, да....

Внесување на оценките во индекс ќе се врши на 02.09.2010 год.
(четврток) во 12 часот во предавална .

Moжете тука да си видите резултати со горенаведиот текст.


Не знам што им е филмот. Или оваа е тајната предавална.
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
Да, да....

Внесување на оценките во индекс ќе се врши на 02.09.2010 год.
(четврток) во 12 часот во предавална .

Moжете тука да си видите резултати со горенаведиот текст.


Не знам што им е филмот. Или оваа е тајната предавална.
Kurnovec,nemoj ti mnogu mnogu sto im e filmot,aaaaaaaahahahahahahahahahahaaaaaaaa,sea mislis fraer si ako si polozil:P:):):):):):):))))))))
 

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
Да, да....

Внесување на оценките во индекс ќе се врши на 02.09.2010 год.
(четврток) во 12 часот во предавална .

Moжете тука да си видите резултати со горенаведиот текст.


Не знам што им е филмот. Или оваа е тајната предавална.
Изгледа држеле шифт кога куцале.... :) Ајде ке се снајдете, може ке имате некои насоки дадено :pos:
 

girl_girl

пловам на асфалт
Член од
13 јуни 2010
Мислења
913
Поени од реакции
132
Грешка си, со 59 кредити не можеш зашто факултетот губи 3,3 евра односно 10 евра, додека со 61 иако не е според ЕКТС ќе може да се направи исклучок, сепак се за доброто на студентите. :)
A kako ne moze so 59 koga ne se ispolnuva uslovot, na primer za cetvrta godina, kaj da najdam predmet so 9 krediti, koga nema nikoj drug osven trgovski pravo, sto ako sum go zela vo prva, vtora ili treta? Avtomatski nema da mozam da imam 60. I mislam deka ke moze otstapuvanje + - 1 do 2 krediti. Nekoj ke ima 61, nekoj 59 i pak k si gi izvadat parite.
Sorry za latinicata ama nemam mak podrska na ovoj komp. se nadevam deka ke me procitas :) :)
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.026
Поени од реакции
6.051
Kurnovec,nemoj ti mnogu mnogu sto im e filmot,aaaaaaaahahahahahahahahahahaaaaaaaa,sea mislis fraer si ako si polozil:P:):):):):):):))))))))
Стана бе Сафјер? Доста се буниш, мислиш ако положи у Јануар фраер си сеа?
Оди учи таму, статистика полагаш(ме) у петок.

Изгледа држеле шифт кога куцале.... :) Ајде ке се снајдете, може ке имате некои насоки дадено :pos:
Колешке, се надевам не бевте сериозна во мислењето. Без шифт е точката, а со споменатата команда може да испадне ништо друго освен >.
Се надевам ќе се поправатт. Конечно сум положил после 3 пати одење на испит.
Сигурно не планираат Индијана Џонс да изиграваме
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
Стана бе Сафјер? Доста се буниш, мислиш ако положи у Јануар фраер си сеа?
Оди учи таму, статистика полагаш(ме) у петок.



Колешке, се надевам не бевте сериозна во мислењето. Без шифт е точката, а со споменатата команда може да испадне ништо друго освен >.
Се надевам ќе се поправатт. Конечно сум положил после 3 пати одење на испит.
Сигурно не планираат Индијана Џонс да изиграваме
Hihihihihih,kakvo ucenje statistika be,dosta bese za ovaa sesija,za naredna poise,inace ne ni spiev,doma si dojdov u 15-30,sedev na ulica so kompanija 2,30 saati,hhh,pa sea se spremam za takvo nesto:):):):):)))))

--- надополнето ---

A kako ne moze so 59 koga ne se ispolnuva uslovot, na primer za cetvrta godina, kaj da najdam predmet so 9 krediti, koga nema nikoj drug osven trgovski pravo, sto ako sum go zela vo prva, vtora ili treta? Avtomatski nema da mozam da imam 60. I mislam deka ke moze otstapuvanje + - 1 do 2 krediti. Nekoj ke ima 61, nekoj 59 i pak k si gi izvadat parite.
Sorry za latinicata ama nemam mak podrska na ovoj komp. se nadevam deka ke me procitas :) :)
Koleske,vakvo dekolte kako na slikata,mislam deka i na arapski da e ke go procita,aaaaaaaaaaaaahahahahahahahahahahahahahahahahahaha:):):):):):):))))))))
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.982
Поени од реакции
5.594
A kako ne moze so 59 koga ne se ispolnuva uslovot, na primer za cetvrta godina, kaj da najdam predmet so 9 krediti, koga nema nikoj drug osven trgovski pravo, sto ako sum go zela vo prva, vtora ili treta? Avtomatski nema da mozam da imam 60. I mislam deka ke moze otstapuvanje + - 1 do 2 krediti. Nekoj ke ima 61, nekoj 59 i pak k si gi izvadat parite.
Sorry za latinicata ama nemam mak podrska na ovoj komp. se nadevam deka ke me procitas :) :)
Јас мислам дека треба да ни се извиниш на сите за прашањава со кредитите :toe: :)
Уште од сега му ја мислиш за 4-та година, а до тогаш условите ќе се сменат милион пати. ;)
 

girl_girl

пловам на асфалт
Член од
13 јуни 2010
Мислења
913
Поени од реакции
132
Јас мислам дека треба да ни се извиниш на сите за прашањава со кредитите :toe: :)
Уште од сега му ја мислиш за 4-та година, а до тогаш условите ќе се сменат милион пати. ;)
Ne, jas ne mislam za cetvrta tuku sakam da vi dadam primer deka ne e izvodlivo toa. Tolku:smir: a nema da vi se izvinuvam za prasanjata, vase pravo e, ako sakate ke odgovorite ako ne ne. Sekoj ima pravo da prasa sto saka se dodeka toa e vo kontekst na temata :) pozdrav:smir:
 
Член од
9 јануари 2010
Мислења
155
Поени од реакции
10
Да, да....

Внесување на оценките во индекс ќе се врши на 02.09.2010 год.
(четврток) во 12 часот во предавална .

Moжете тука да си видите резултати со горенаведиот текст.


Не знам што им е филмот. Или оваа е тајната предавална.
Ах вие од прва година колку ситничарите и мислите дека се е филм ако не е нешто како што треба :) Или е направена грешка или утре ќе ви кажат која предавална.... Не се дигајте на бунт одма :toe: :)
 
Член од
21 јули 2007
Мислења
10
Поени од реакции
0
Колеги од финансиски менаџмент, кои ни се задолжителни предмети за втора годна, а кои изборни? Каков избор да направиме?
 

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
Колешке, се надевам не бевте сериозна во мислењето. Без шифт е точката, а со споменатата команда може да испадне ништо друго освен >.
Држи шифт и било која бројка на нумеричкиот дел на тастатура, па види дали нешто ке напише. Ај нема везе.
Него од колку е статистика?
 

sonja.m

SoNy
Член од
26 декември 2009
Мислења
38
Поени од реакции
0
знае некој што може да падне како есеј за прв колуквиум еколошки менаџмент...?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom