Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Абе доста се замарате со кредитите, осеќам и со 59 и со 61 ќе може да се помине годината. Колку работи до сеа имало на факултет демек задолжителни, па врска немале.
 

girl_girl

пловам на асфалт
Член од
13 јуни 2010
Мислења
913
Поени од реакции
132
Абе доста се замарате со кредитите, осеќам и со 59 и со 61 ќе може да се помине годината. Колку работи до сеа имало на факултет демек задолжителни, па врска немале.
Alelujaa :)
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.297
Поени од реакции
15.515
Ne sum naviknat kirilica i vaka mi e bolje,mislam deba ke razbirate,zosto ako smenam treba da se zamaram so bukvi kako ш,ѓ,ќ,ч,ж........,taka da blagodaram na razbiranjeto i fala sto prifajkate vaka da pisuvam:):):):):):))))))))
Мене баш си ми кул вака со латиницава а и башка ми кратиш од читањето на темава, постови на латиница мразам, така да супер си :)

Абе доста се замарате со кредитите, осеќам и со 59 и со 61 ќе може да се помине годината. Колку работи до сеа имало на факултет демек задолжителни, па врска немале.
Грешка си, со 59 кредити не можеш зашто факултетот губи 3,3 евра односно 10 евра, додека со 61 иако не е според ЕКТС ќе може да се направи исклучок, сепак се за доброто на студентите. :)
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513


е дај кажете зашто сум се заебал толку.. :) кажете нешто повеќе за овој еколошки менаџмент и као што прочитав ваљда може да се замени , и би го заменил со микро или макроекономија ...
 
Член од
8 јануари 2008
Мислења
142
Поени од реакции
10
Ne sum naviknat kirilica i vaka mi e bolje,mislam deba ke razbirate,zosto ako smenam treba da se zamaram so bukvi kako ш,ѓ,ќ,ч,ж........,taka da blagodaram na razbiranjeto i fala sto prifajkate vaka da pisuvam:):):):):):)))))))):smir:



Се извинувам за offtopic, но морав, простете :smir:
 

*Smurfette*

He smurfs me, he smurfs me not
Член од
10 јуни 2006
Мислења
538
Поени од реакции
38
Абе колеги, точни се измените на страната на факулетот за задолжителните предмети во 2ра год Е-бизнис сите да се по 8 кредити ? И вк да има 48 кредити, па ќе треба уште 2 предмети од по 6 кредити?
До пред некој ден имаше 4 предмети по 8кр и 2 по 6кр, што правеше збир од 44кр и од изборни требаше 16кр.

ме занима дали се точни податоците сега ?
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
Мене баш си ми кул вака со латиницава а и башка ми кратиш од читањето на темава, постови на латиница мразам, така да супер си :)


Грешка си, со 59 кредити не можеш зашто факултетот губи 3,3 евра односно 10 евра, додека со 61 иако не е според ЕКТС ќе може да се направи исклучок, сепак се за доброто на студентите. :)
Hahahahaha,fala,fala,inace stotuku procita eden na latinica,hihihihi,mislam deka ova go nagovestuva pocetokot na tvoeto citanje postovi na latinica,ahahahahahaha:vozbud:

--- надополнето ---


Се извинувам за offtopic, но морав, простете :smir:
Hihihihihih,dobar link,si go pogodil bas,ama izvinete ke mora da me prifatite vakov kakov sto sum,so site moi mani,mani,mani,mani,mani i doblesti,:):):):):):):):))))))))))
 
Член од
21 февруари 2008
Мислења
225
Поени од реакции
8
ти заебавај се али ја заради песнава почнав масовно да коиристам кирилично писмо.
со среќа економика утре људи

--- надополнето ---

и еве ме мене пак вака осамен волк во раните утрински часеви си учам (демек) економика па викам ај да ви пишам уше еднаш зашто многу ми е досадно (замисли)

ајде људи брејк а Шимун Бабич за некои 4 сааааати (го заокружив дека е 7 саатот)
 
Член од
22 август 2010
Мислења
5
Поени од реакции
0
kolegi dali znae nekoj so najmnogu se paga finansiski menadzment na ispit?!?!mene mi imaat kazano deka deka od prvite pet temi ne se pagaat monogu prasanja edno do dve osven zadacite zadacite normalno.
 
Член од
20 мај 2008
Мислења
93
Поени од реакции
5
Колеги да ве прашам за мислење, социологија како изборен предмет ?
јас имав одбрано социологија ама после две предавања видов дека нема леб од тој и го сменив со деловна и плус слушнав дека сите бегале од него:vozbud:
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.026
Поени од реакции
6.051
Kolegi vo kolku casot se polaga Statistika kaj Slave? Vo petok?!
11:15 статистика.

Него имаше денес резултати економија, не ги сликнав со надеж дека ќе ги стаат на страната, ама се уште ги нема сега за сега
Пишуеше дека оцени ќе се даваат утре од 12 часот во предавална .(точка, која е таа бе?)
 
Член од
16 август 2010
Мислења
147
Поени од реакции
3
Јеееееееееее, конечно да положам економија, ми пратија слика, па попосле ке ги напишам тие што се фатени на сликата ако ги има на форумов да се видат. :pipi:

--- надополнето ---

the_dark_side напиша:
Јеееееееееее, конечно да положам економија, ми пратија слика, па попосле ке ги напишам тие што се фатени на сликата ако ги има на форумов да се видат. :pipi:
Иначе има резултати на интернет економинја ако некој го интересира.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom