Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
9 август 2009
Мислења
46
Поени од реакции
1
Дечки многу важно ми е што знаете за ЕКОЛОШКИ МЕНАЏМЕНТ ДАЛИ ИМА РЕЗУЛТАТИ ОД ИСПИТОТ И ПРИЕМНО ВРЕМЕ ЗА ВПИШУВАЊЕ НА ОЦЕНКИ :( :( :(
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
Покрај прва рата за партиципација, и дополнителните уплати за книжен фонд, обврски кон Ректорат и Студентски парламент на огласна табла да не има истакнато уште нешто што треба да се плати?
Znam samo deka ima 5 uplatnici koi treba da se platat,od koi 3 se definitivni,a za drugite dve uste neznaele koja ke bide sumata,toa go razbrav koa bev u ponedelnikot,taka da vo ponedelnik ke se znae so kako:):):)
 
Член од
11 јуни 2010
Мислења
39
Поени од реакции
0
Mislam deka nema potreba da odis na predavanja na predmetite koi se veke slusani ( od prethodnata godina ) , najverojatno imas potpisi za niv i odenjeto na predavanje ne bi trebalo da e zadolzitelno .

--- надополнето ---

ponedelnik i sreda 8-10
 

@Lbaneso

Лаеш НЕ касаш !
Член од
19 ноември 2009
Мислења
2.425
Поени од реакции
798
Moze nekoj da mi kaze sto predmeti da zemam za izborni za treta godina otsek menadzment sum :smir:
FALA ODNAPRED
 
Член од
24 август 2010
Мислења
11
Поени од реакции
0
Сите студенти ја запишуваат учебната година во септември. При запишувањето година, редовните студентите треба да ги поднесат следниве документи:
пријавен лист за упис на година
уплатница со назнака за партиципација на сметката на Економски факултет
уплатница со назнака за книжен фонд, наставна програма, осигурување и Интернет од 2500 денари за редовни студенти на сметката на Економски факултет
уплатница за обврски кон Ректорат од 750 денари на сметката на Ректорат
уплатница за Студентски парламент од 300 денари на сметката на Студентски парламент
aaaaaaaAA? ova trebaaa seee? volku pari e za site???? da crknaaat!
i ushte neshto neam polozeno 3predmeti i site m ise od prv semstar , mora da gi prezapisham i da isfrlam drugi? aj koj znae pls pls
 
Член од
29 јануари 2010
Мислења
26
Поени од реакции
1
Дечки многу важно ми е што знаете за ЕКОЛОШКИ МЕНАЏМЕНТ ДАЛИ ИМА РЕЗУЛТАТИ ОД ИСПИТОТ И ПРИЕМНО ВРЕМЕ ЗА ВПИШУВАЊЕ НА ОЦЕНКИ :( :( :(
Има резултати, а оцени ке дава на 13 понеделник мислам дека беше од 12 :)
 
Член од
20 мај 2008
Мислења
93
Поени од реакции
5
Дечки многу важно ми е што знаете за ЕКОЛОШКИ МЕНАЏМЕНТ ДАЛИ ИМА РЕЗУЛТАТИ ОД ИСПИТОТ И ПРИЕМНО ВРЕМЕ ЗА ВПИШУВАЊЕ НА ОЦЕНКИ :( :nesvest: :nesvest: :nesvest:
има резултати и оценки се даваат во понеделник од 12:30 до 1:30 ама нема дадено во која просторија.Баш тоа сакав јас да прашам ДАЛИ НЕКОЈ ЗНАЕ КАДЕ МУ Е КАНЦЕЛАРИЈАТА НА ПРОФЕСОРОТ ПЕЦЕ ?:smir:
 
Член од
13 август 2010
Мислења
32
Поени од реакции
3
Сите студенти ја запишуваат учебната година во септември. При запишувањето година, редовните студентите треба да ги поднесат следниве документи:
пријавен лист за упис на година
уплатница со назнака за партиципација на сметката на Економски факултет
уплатница со назнака за книжен фонд, наставна програма, осигурување и Интернет од 2500 денари за редовни студенти на сметката на Економски факултет
уплатница за обврски кон Ректорат од 750 денари на сметката на Ректорат
уплатница за Студентски парламент од 300 денари на сметката на Студентски парламент
aaaaaaaAA? ova trebaaa seee? volku pari e za site???? da crknaaat!
i ushte neshto neam polozeno 3predmeti i site m ise od prv semstar , mora da gi prezapisham i da isfrlam drugi? aj koj znae pls pls
Ova go ima istaknato na fakultet ili...ne mozam da go najdam na stranata na fakultetot..:S Btw kolku sto sum jas informirana, da ako se od prv semestar gi prezapisuvas sega vo tret:S
 
Член од
19 август 2010
Мислења
54
Поени од реакции
0
Ova go ima istaknato na fakultet ili...ne mozam da go najdam na stranata na fakultetot..:S Btw kolku sto sum jas informirana, da ako se od prv semestar gi prezapisuvas sega vo tret:S
Тоа значи дека еден предмет од прв семестарт уфрлам наместо еден предмет од трет, а тој од трет уствари кај ми иде????:toe:
Дали некој знае до кога се уписите за семестар/година?
 
Член од
19 август 2010
Мислења
975
Поени од реакции
1.890
Каков предмет е Менаџмент на човечки ресурси (а кој знае може и за Демографија)? Лесен/тежок? Материјал, професор (Љупчо Евтимов бил!?), прашања на колоквиум, и кој семестар е (летен!?)... Ај дајте некои искуства, информации зашто збудалев со изборните предмети :smir:
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.982
Поени од реакции
5.594
Каков предмет е Менаџмент на човечки ресурси (а кој знае може и за Демографија)? Лесен/тежок? Материјал, професор (Љупчо Евтимов бил!?), прашања на колоквиум, и кој семестар е (летен!?)... Ај дајте некои искуства, информации зашто збудалев со изборните предмети :smir:
Избирај го, не се мисли многу.
Прашањата воглавно ти се од цртичките... одење на вежби и пишување на домашните + две оценки, + семинарска една оценка... Професор е (или беше) Димитар Бојаџиовски, асистент е Љупчо Ефтимов.
 

magii

*
Член од
6 јули 2008
Мислења
141
Поени од реакции
10
Јас сум на сметководство и ревизија прва година и земав изборен банкарство? Како е? =)) Некои колеги да се јават??? :D
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.298
Поени од реакции
15.529
Јас сум на сметководство и ревизија прва година и земав изборен банкарство? Како е? =)) Некои колеги да се јават??? :D
Сигурна си дека ти го одобриле тој предмет? Уствари не се знае кој каде тера кај нас на факултет...
Клик тука и види дека ти е задолжителн во IV година, така да смени си го да не си имаш покасно проблеми :)
п.с. не бил тежок
 
Член од
31 август 2010
Мислења
84
Поени од реакции
4
Сите студенти ја запишуваат учебната година во септември. При запишувањето година, редовните студентите треба да ги поднесат следниве документи:
пријавен лист за упис на година
уплатница со назнака за партиципација на сметката на Економски факултет
уплатница со назнака за книжен фонд, наставна програма, осигурување и Интернет од 2500 денари за редовни студенти на сметката на Економски факултет
уплатница за обврски кон Ректорат од 750 денари на сметката на Ректорат
уплатница за Студентски парламент од 300 денари на сметката на Студентски парламент
aaaaaaaAA? ova trebaaa seee? volku pari e za site???? da crknaaat!
i ushte neshto neam polozeno 3predmeti i site m ise od prv semstar , mora da gi prezapisham i da isfrlam drugi? aj koj znae pls pls
Лелеее не се нормални тие :nesvest: ..... па не е проблем може ние уште нешто да си платиме... Иначе треба да исфрлиш предмети од трет семестар и да ги запишеш тие што ти се заостанати :S
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom