Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
22 јануари 2011
Мислења
23
Поени од реакции
0
za angliski 1, poveketo kolegi se izjasnia deka e lesen ... procitaj nanazad nekolku strana, a za drugiot ne bi znaela da kazam.:toe:
 
Член од
3 октомври 2009
Мислења
77
Поени од реакции
5
Има некој искуство со поправен основи на сметководство.Имам право да идам на поправен за втор колоквиум,ама сакам на испит.Треба да го известам Атанаско претходно за тоа ...или како идат тие работи?
 
Член од
20 мај 2008
Мислења
93
Поени од реакции
5
еве јас ќе ти помогнам зошто знам како ти е,јас два месеца прашувам и конечно некој дури сеа ми се смилува и ми пиша дека во зоки имало некоја скрипта од 140 стр и таа е за двата колоквиума.утре трк до зоки и одма дома на бубање :wink: зошто има многу а од учебник не можеш се да постигнеш :smir:
 

NA

Член од
8 јануари 2008
Мислења
79
Поени од реакции
1
Kolegi dan znae nekoj koga ke ima rezultati od finansiski pazari i institucii
 
Член од
5 јануари 2009
Мислења
39
Поени од реакции
0
Би сакал некој да ми каже дали некој од сл предмети се бара задолжително присуство?
Деловно планирање
Маркетинг на услужни дејности
Маркетинг политика на цени
Благодарам однапред !!!!! :)
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.951
Поени од реакции
5.508
Би сакал некој да ми каже дали некој од сл предмети се бара задолжително присуство?
Деловно планирање
Маркетинг на услужни дејности
Маркетинг политика на цени
Благодарам однапред !!!!! :)
Абе по се ти се бара задолжително присуство, твое е дали ќе одиш или не :pos: Мислам со воведувањето на картичките ќе биде стварно доста зезнато. Сепак за Деловно Планирање знам дека Шуклев пушта списоци, за ова другово не знам што да ти кажам. И патем да не знае некој кога ќе ни ги даваат фамозните картички.
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.290
Поени од реакции
15.508
Еве ти некои прашања сметководство, мене ми помогнаа многу. Клик :)
Да прашам нешто:
Има некој што му помогнале прашањава за испит, дали се поминува само од овие и тие од збирка со заокружување или треба да се учи по прашањата а не само прашањата. Ова за тие што биле на испит основи на сметководство.
Тејнк ју :)
 

NA

Член од
8 јануари 2008
Мислења
79
Поени од реакции
1
Kolegi koj ke odi denes na fax, aku e vo moznost neka vidi dali ima rezultati finansiski pazari i institucii i koga e uvidot ako voopsto go ima pa neka pise
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom