Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.295
Поени од реакции
15.512
А само презентациите доволни се за повисока оцена :)? Јас ги земав и презентациите и скриптите, ама има работи што во презентациите ги има, а во скриптите не и обратно.. Затоа не знам сега од каде да учам :toe:
Епа многу јасно, тоа што е плус од презентациите ќе го научиш, и тоа што е плус од скриптите ќе го научиш, и тоа што им е заедничко ќе го научиш, и верувала или не ќе имаш 9ка сигурно, а може и 10че :)
 
Член од
17 февруари 2010
Мислења
46
Поени од реакции
1
Знае ли некој у колку се полага финансиско сметководство во понеделник :Ѕ нигде нема списоци...
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
А само презентациите доволни се за повисока оцена :)? Јас ги земав и презентациите и скриптите, ама има работи што во презентациите ги има, а во скриптите не и обратно.. Затоа не знам сега од каде да учам :toe:
Pa nemam odgovor na toa prasanje:),no mozam samo da ti kazam deka izvadiv 8 samo so skriptite,taka da tvoja e odlukata od kade ke ucis i dali ke gi kombiniras:):):):):)))))))
 
Член од
31 август 2010
Мислења
188
Поени од реакции
33
Wtf,mene mi e tesko zoso ke padnam makro,a bogami i mikro,a ti mi se smees:cry:,ako ako koleske,losoto so loso se vrakja:cry:hahahaha
Семестаров не иде што не иде, па затоа удри бригу на весеље :)))) Не ти се смеам, таман работа :))
 
Член од
7 јуни 2010
Мислења
31
Поени од реакции
1
ајде колеги малце да си помогнеме. прикачен е документ кој ги содржи сите набројуванки маркетинг и неколку поважни работи , со цел да се забрза процесот на учење и повторување.

http://www.box.net/shared/hf6npmpz67

со среќа
jass ne sum cacnala marketing, sakash da mi kazeshh deka so skriptava ima shansi da polozammmmmmm????:)))))) nemoj ne me raduj:))))))
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
Семестаров не иде што не иде, па затоа удри бригу на весеље :)))) Не ти се смеам, таман работа :))
Bez trud,nema rezultati koleske,zatoa da se fatime za kniga i da ne se zalime,a za veselenje,ke se veselime koa ke imame pricina za toa,hahahahaha:):):):):):)))
 

Anne.

~ Happiness In Slavery.
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.284
ima li ekonomija rezultati?objavuvaat li voopsto vo sabota? :(
сабајле кога бев немаше. не верувам дека ке ги истакнат денеска, али па и можно е. сепак мислам дека понеделник ке биде :)
 
Член од
16 август 2010
Мислења
147
Поени од реакции
3
Од кај никна скриптичево Маркетинг? Се паѓале тие прашања?
 
Член од
18 декември 2009
Мислења
21
Поени од реакции
0
aј колеги ако некој има искуство какви се колоквиумите произвотсвен менаќмент фала ви однапред
 

Vk111

B4 I FU RU 18
Член од
2 јули 2010
Мислења
118
Поени од реакции
6
Do kade tocno treba finansisko smetkovodstvo da se uci?
Dali e dovolno da se sprema samo od zbirka?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom