Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.

magii

*
Член од
6 јули 2008
Мислења
141
Поени од реакции
10
Основи на економија нема се` уште резултати
 
Член од
31 август 2010
Мислења
188
Поени од реакции
33
Се падна оваа задача, така?
Да се падна, ама не како задача него како прашање..И 30 беше точниот одговор.

--- надополнето ---

Да се најде некоја добра душа да ми помогне во врска со барањата?:uvo:
Прашањата се лудило хахаха...Некои чудни книжења и прашања, како и самиот предмет!
 
Член од
31 август 2010
Мислења
188
Поени од реакции
33
Треба ли нешто од 3та глава финансиско сметководство?
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
има ли некој еколошки менаџмент да ми помогне да ми каже што треба да се учи ???? земав ја скрипти некој од либро , али на многу тежок стил ми е напишано тоа од книгата што е ништо неможам да разберам
 
Член од
12 ноември 2009
Мислења
122
Поени од реакции
0
obidi se da razxberes predmetot.inace nogo e lesen.i da znaes obavezno go dava prasanjeto sto ima na koricata na ekoloski menadzment :D.Ima Vaga
 
Член од
21 август 2010
Мислења
209
Поени од реакции
7
Се падна. Знам ја какви прашања да поставам на форумов:vozbud:
:) Епа фала на тој што го постави тука. Не дека ја разгледав задачата ама чисто видов дека одговорот ви е 30, па не колоквиум ми текна и си заокружив 30:pipi: Затоа прашав сега, да не биле други сумите на колоквиум
 

filipmakedonski

Македонец
Член од
25 ноември 2007
Мислења
1.278
Поени од реакции
31
ајде колеги малце да си помогнеме. прикачен е документ кој ги содржи сите набројуванки маркетинг и неколку поважни работи , со цел да се забрза процесот на учење и повторување.

http://www.box.net/shared/hf6npmpz67

со среќа
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
:) Епа фала на тој што го постави тука. Не дека ја разгледав задачата ама чисто видов дека одговорот ви е 30, па не колоквиум ми текна и си заокружив 30:pipi: Затоа прашав сега, да не биле други сумите на колоквиум
Da,da i jas ja vidov zadacata,no ne ja zapamtiv kako se resavase,pa si zaokruziv kako so mislam 30,fala vi vo sekoj slucaj,haha:):):):):))))))
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom