Економски факултет (reloaded)

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.951
Поени од реакции
5.508
Деловно планирање ќе биде оптички.
 
Член од
7 јуни 2011
Мислења
13
Поени од реакции
0
Moze li nekoj da mi kaze za informaciski tehnologii kaj S.Josimovski za ispitot na 25ti januar, dali ima nekoi delovi od knigata sto ne treba da se ucat? Nacinot za prijavuvanje na prakticniot del od ispitot? Pozz i fala:)
 
Член од
17 ноември 2011
Мислења
12
Поени од реакции
0
Колеги,дали некој знае Банкарство кои лекции се паѓале на испит?Heeeeelllppp
 
Член од
2 октомври 2009
Мислења
27
Поени од реакции
1
Zdravo na site, srekna Nova i se najdobro vo nea.
Ve molam ako nekoj ima informacija da spodeli za ispit po upravuvacko smetkovodstvo kakov e i sto se ima vo nego i dali e mnogu tezok( posto na kolokvium ke padnoam sigurno ).
Blagodaram i pozdrav.
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.173
Поени од реакции
1.372
SIS ima rezultati ili u[te ke cekame?
Уште ќе чекаме, го прашале професорот, после празниците рекол, така да после 7-8 би требало да има.

Zdravo na site, srekna Nova i se najdobro vo nea.
Ve molam ako nekoj ima informacija da spodeli za ispit po upravuvacko smetkovodstvo kakov e i sto se ima vo nego i dali e mnogu tezok( posto na kolokvium ke padnoam sigurno ).
Blagodaram i pozdrav.
Испитот Управувачко сметководство/Сметководство на трошоци е поделен на 2дела, има 3 прашања за раскажување, тоа се лекции, и има 3 задачи, не како на колоквиум, малку поголеми, какви што беа на вежби.
Тешко е и многу малку поминуваат, но се поминува.
Поздрав
 
Член од
30 мај 2011
Мислења
86
Поени од реакции
16
Организација и дизајн на веб и Логистика прашања за испит да не има некој случајно, благодарам однапред ;)
 
Член од
18 март 2011
Мислења
172
Поени од реакции
30
Дали некој знае кога е приемното време на Љубиша по сметководство ???
 

@Lbaneso

Лаеш НЕ касаш !
Член од
19 ноември 2009
Мислења
2.425
Поени од реакции
798
Може некој да стави резултати од втор колоквиум Теорија на организација ?
 
Член од
5 август 2008
Мислења
557
Поени од реакции
180
Колеги до вчера имаше на веб страната на економски факултет објава од Комерцијална Банка за изведување на практикантска работа, но денес ја тргнале објавата. Ќе биде ли некој љубезен да ми ја прати објавата ако ја зачувал или пак маилот каде што требаше да се аплицира.
 
Член од
19 февруари 2011
Мислења
21
Поени од реакции
3
Колеги, знаете ли дали има тестови од Сметководствени контролни системи во Либро? Или ако некој од вас ги има ке може ли да ми ги прати во пошта?
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Колеги, во колку саат се полага Маркетинг Менаџмент во понеделник?

Ми треба што побрзо некој да одговори, за колега ми е да каже кое време ќе биде отсутен на работа. :)
--- надополнето: 5 јануари 2012 во 15:48 ---
Колеги, во колку саат се полага Маркетинг Менаџмент во понеделник?

Ми треба што побрзо некој да одговори, за колега ми е да каже кое време ќе биде отсутен на работа. :)
 
Член од
21 август 2007
Мислења
12
Поени од реакции
0
Кој е некој полесен изборен предмет за летен семестар прва година? Фала :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom