Економски факултет (reloaded)

Член од
20 мај 2008
Мислења
93
Поени од реакции
5
Сигурноо??? дека мене денес ми рекоа дека со 32 се поминува, и се разочарав:(,а имам 26 поена
100 % .ја имам 28 :) се земаа оценки вчера во 12 ипол.освен ако не си на дополнителен или нешто слично..
 
Член од
23 јануари 2011
Мислења
22
Поени од реакции
0
100 % .ја имам 28 :) се земаа оценки вчера во 12 ипол.освен ако не си на дополнителен или нешто слично..
Ејјј супер ако е 26 поени:):):) ќе одам во понеделник на факултет да земам оценка ако го најдам професорот.А ти го полагаше како дополнителна од јуни или како обичен испит?
 
Член од
10 мај 2009
Мислења
1.879
Поени од реакции
1.970
Значи утре треба да се уплатат пари за партиципација и тоа 1550 ден. За друго нешш да не треба? :D
 
Член од
2 септември 2010
Мислења
16
Поени од реакции
0
Kolegi nekoj da ne polagase Upravuvanje so sistemi ka Zlatka ,na 02 bese ispitot,Ajde pisete sto se padnalo na ispit ,
 
Член од
20 мај 2008
Мислења
93
Поени од реакции
5
100 % .ја имам 28 :) се земаа оценки вчера во 12 ипол.освен ако не си на дополнителен или нешто слично..
сеа ме замисли и мене :confused: да не си се радувам јас за џабе?! тие што се на дополнителен да не положуваат со 26, а ние на цел испит со 32 .... ???!!! може да сум побркала нешто.у понеделник летам до факултет.
 

NA

Член од
8 јануари 2008
Мислења
79
Поени од реакции
1
Decki ekonomija na investicii ke e so zaokruzvenje ili... aku imat nekoj prasanja, zadaci ili neso slicno neka se pofalit :) pozdrav
 
Член од
26 јануари 2011
Мислења
76
Поени од реакции
4
сеа ме замисли и мене :confused: да не си се радувам јас за џабе?! тие што се на дополнителен да не положуваат со 26, а ние на цел испит со 32 .... ???!!! може да сум побркала нешто.у понеделник летам до факултет.
Тие што полагаа испит основи на економија положуваат со 32 поени а тие што полагаа макроекономија положуваат со 26 поени
 
Член од
27 февруари 2011
Мислења
297
Поени од реакции
227
Не ми се верува каква грешка сум направил. Мислејќи дека треба да платам како што плаќавме во прва година, а и бидејќи не стоеше ништо на страницата на факултетот со термините која година кога запишува кога јас гледав, сега сум платил 4.050 на име наставни програми итн., а требало оваа година да платиме само 1.550 денари. Дали знае некој каде да пријавам ова на факултет, на студентски или? И како се решава ова? Да не излезе дека сум го частел факултетов
 
Член од
15 септември 2010
Мислења
74
Поени од реакции
2
Треба да го презапишам Сметководство на тошоци овој семестар и сега ме интересира дали треба да го отфрлам изборниот или некој задолжителен предмет, бидејки имам слушано од порано дека сметк. на трошоци влече некој задолжителен предмет само не знам дали е точно ова. Ај ве молам за одговор, итно е...
 

Anne.

~ Happiness In Slavery.
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.284
Не ми се верува каква грешка сум направил. Мислејќи дека треба да платам како што плаќавме во прва година, а и бидејќи не стоеше ништо на страницата на факултетот со термините која година кога запишува кога јас гледав, сега сум платил 4.050 на име наставни програми итн., а требало оваа година да платиме само 1.550 денари. Дали знае некој каде да пријавам ова на факултет, на студентски или? И како се решава ова? Да не излезе дека сум го частел факултетов
Чек... а 1550 се плаќа? Нели треба 2500?
 
Член од
24 август 2011
Мислења
15
Поени од реакции
0
Koja e cenata so koja se mnozat kreditite vo kofinansiranje? znam deka mn se zboruvase za toa ama mi treba tocna i sigurna informacija,negde citam 10 negde 6,7:confused:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom