Економски факултет (reloaded)

Член од
26 јануари 2011
Мислења
76
Поени од реакции
4
Da ve prasam profesorot Kiril Postolov po ekonomika dali pusti nekoj na vtor kolkvium sto imase 44 boda
 
Член од
22 мај 2009
Мислења
44
Поени од реакции
0
da ve prasam...DELOVNO KOMUNICIRANJE, sto treba da se uci za ispit? Nkoj sto polagal??? pozz
 
Член од
19 април 2010
Мислења
194
Поени од реакции
3
Требаше да се отиде до асистентката само за да се пријавиш за стручен труд, не да пријавиш тема. Вчера имало предавач.
имало предавач?па и во вторникот имаше а и во четвртокот.сигурно е ова?
 

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
имало предавач?па и во вторникот имаше а и во четвртокот.сигурно е ова?
Најсигурно. Предавала некоја 2 саата без пауза ги држела и не пуштила асистентката список:icon_lol:

А ја би некој да каже до каде стасале во среда. :)
 
Член од
19 април 2010
Мислења
194
Поени од реакции
3
Најсигурно. Предавала некоја 2 саата без пауза ги држела и не пуштила асистентката список:icon_lol:

А ја би некој да каже до каде стасале во среда. :)
а јас ќе ти кажам ја завршија осма тема и последните 9 страни мислам беа,се скратени
 
Член од
14 јануари 2011
Мислења
27
Поени од реакции
0
Kolegi moze nekoj da kaze so treba da se uci Organizacisko odnesuvanje za 2 kolokvium ???
 

Џек

Мастер!?
Член од
8 март 2009
Мислења
84
Поени од реакции
2
Колеги, има економика скратено нешто, освен првите 10 страници од 5 тема?

И за англиски...дали оздраве професорката конечно, и дали спомнала нешто за збирката, кај да се купи и слично :)
 
Член од
16 февруари 2011
Мислења
50
Поени од реакции
6
Економика на претпријатие треба ли да се учи 7 тема?
 
Член од
5 декември 2007
Мислења
428
Поени од реакции
5
Може некој да пише што има скратено до сега финансиски пазари и системи?? може и во порака,ама овде би било покорисно и за други што ги интересира :salut::salut:
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
Kolegi,nekoj da ne znae dali ima rezultati megjunarodna ekonomija???Blagodarime:):):)
 
Член од
4 октомври 2010
Мислења
23
Поени од реакции
1
Ako znae nekoj da kaze koi str ne treba da se ucat po Delovno planiranje za vtor kolokvium,ima skrateno od tema predviduvanje ama ne znam koi tocno str.
 
Член од
10 мај 2009
Мислења
1.879
Поени од реакции
1.970
Колеги, има економика скратено нешто, освен првите 10 страници од 5 тема?

И за англиски...дали оздраве професорката конечно, и дали спомнала нешто за збирката, кај да се купи и слично :)
Prvite 10 stranici , Glava 7 i glava 11 :)) A za angliski ne znam .. :D
 

коментатор

Пингвин
Член од
25 февруари 2010
Мислења
3.546
Поени од реакции
9.457
Знае ли некој што има скратено по монетарна економија, финасиски пазари и јавни финансии?

Почнувам да учам од денеска па да не учам нешто што не треба, да не се преучам многу :vozbud:.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom