Економски факултет (reloaded)

V

Viktor g

Гостин
Ima li nekoj an forumov koj ke mi dade upastvo kako da polozam ekonomija na ivestici? Nekoj koj ja razbira zadacata da mi ja objasni?
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.202
Поени од реакции
1.943
Имам една скрипта Организациско однесување од либро што ја зедов...Друго нешто треба за на испит?
Ќе ми каже некој од каде да учам за овој предмет?Лидерство некоја книга гледам пишува на страната во врска со литература...:jaj:
 
Член од
14 април 2011
Мислења
48
Поени од реакции
9
Аууу, јас лани прва година се запишав на Еконосмки во Прилеп... и сега сакам да се запишувам на Фон... ваму мн тешко некако ми е. :pipi:
 

коментатор

Пингвин
Член од
25 февруари 2010
Мислења
3.546
Поени од реакции
9.457
Ги има некој презентациите по јавни финансии за втор колоквиум да ми ги прати на меил?

aleksandarpopov90@gmail.com

Однапред благодарам.
 
Член од
18 март 2011
Мислења
172
Поени од реакции
30
До постарите студенти , дали на вториот колоквиум по економиКА на претпријатие имавте задачи или само прашања ? :smir:
 
Член од
30 ноември 2010
Мислења
53
Поени од реакции
3
Знае некој ДЕЛОВНО ПЛАНИРАЊЕ што е исфрлено и дали МАРКЕТИНГ НА УСЛУЖНИ ДЕЈНОСТИ останува втор колоквиум за 12.05 или подоцна е закажан ?????????
 
V

Viktor g

Гостин
До постарите студенти , дали на вториот колоквиум по економиКА на претпријатие имавте задачи или само прашања ? :smir:
Само прашања и не се знаеше колку точни има

--- надополнето ---

Аууу, јас лани прва година се запишав на Еконосмки во Прилеп... и сега сакам да се запишувам на Фон... ваму мн тешко некако ми е. :pipi:
Префрли се на овој во Скопје “најлесен е“ дури и “полесен од тој во Прилеп“:helou:
 

*Smurfette*

He smurfs me, he smurfs me not
Член од
10 јуни 2006
Мислења
538
Поени од реакции
38
Некој да не има семинарска на тема - Видови интервјуа ? Ми треба уште 2-3 страни надополнение на мојата.. прекратка била...
 
Член од
31 август 2010
Мислења
84
Поени од реакции
4
Може ли некој да ми каже дали е нешто скратено 9 та глава по јавни финансии и дали е предадена цела... :)
 
Член од
31 август 2010
Мислења
84
Поени од реакции
4
448, i od 472 do kraj na glava.. I predadena e celata..
Ама тоа е за 8 ма глава, јас мислев на следната 9 та :)
Знам дека 11 та е предадена и треба да се учи од презентации а и 9 та е почната ама не знам дали е нешто скратено :)
 

Vk111

B4 I FU RU 18
Член од
2 јули 2010
Мислења
118
Поени од реакции
6
Nekoj ako znae da napise koga se vtorite kolokviumi po finansiski pazari , javini finansii i monetarna.
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.173
Поени од реакции
1.372
Финансиски пазари втор колоквиум е на 14 Мај, така кажал професорот, а другите незнам, ги немам тие предмети :)
 
Член од
30 ноември 2010
Мислења
53
Поени од реакции
3
Може некој да ми оговори маркетинг на услужни дејности дали е презакажан колоквиумот или останува н 12.05.. и уште деловно планирање кои страни се исфрлени за втор колоквиум :salut:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom