Економски факултет (reloaded)

Член од
24 декември 2010
Мислења
66
Поени од реакции
13
Mislam deka ne, zatoa sto i jas ne bev vo ponedelnikot i denes koga otidov da ja prasam dali moze da se potpisam kao ni prefrli na mene i na uste nekoi 10tina dusi so ne bile potpisani zosto ne sme bile vo ponedelnikot i ni dozvoli ama rece deka veke nema da ima dopisuvanja...

А тогаш кога даде да се допишуваат го извади списокот од понеделникот или тој од дента што беше за присуство?...дека јас на тој се допишав за колоквиум :toe:
 

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
Монетарна нешто ново? Какви задачи спомна асистентот вчера?
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
86
Поени од реакции
15
Слабо РЕВИЗИЈА слабооо....Толку ли нема никој што полагал минатите години,ме интересира конктерно типот на прашања каков ќе биде,зашто обемен е материјалот и тие 3 проблеми дали се теорија или некој практичен пример????
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
2.028
Поени од реакции
2.034
Прашања по менаџмент на човечки ресурси да не има некој? :)
 
Член од
13 октомври 2010
Мислења
40
Поени од реакции
0
Mislam deka ne, zatoa sto i jas ne bev vo ponedelnikot i denes koga otidov da ja prasam dali moze da se potpisam kao ni prefrli na mene i na uste nekoi 10tina dusi so ne bile potpisani zosto ne sme bile vo ponedelnikot i ni dozvoli ama rece deka veke nema da ima dopisuvanja...

А тогаш кога даде да се допишуваат го извади списокот од понеделникот или тој од дента што беше за присуство?...дека јас на тој се допишав за колоквиум :toe:

Toj denta sto go pusti, epa ke te stavi na spisokot, ne se sekiraj ;)

--- надополнето ---

Професорката уште на почеток ни кажа дека на испит директно е англиски 1 ... е сеа колку е тоа сигурно , и дали се предомислила незнам .
Nema sansi, plus nitu eden cas sme nemale..najverojatno se misli na drugite stranski jazici t.e ruski i francuski...
 
Член од
15 септември 2010
Мислења
74
Поени од реакции
2
Колеги да не знаете по математички методи ке има на колоквиум задачи кои се решаваат рачно? И дали треба сите задачи да знаат да се решават еве на пр. тие 40-те од прва тема?
 
Член од
26 февруари 2011
Мислења
1
Поени од реакции
0
Ај Ако има некој прашања што паѓаат за колоквиум по предметите МЕНАГМЕНТ НА ЧОВЕЧКИ РЕСУРСИ и ЕКОНОМИКА нека ги постира !! :)
 
Член од
3 октомври 2009
Мислења
77
Поени од реакции
5
Ај Ако има некој прашања што паѓаат за колоквиум по предметите МЕНАГМЕНТ НА ЧОВЕЧКИ РЕСУРСИ и ЕКОНОМИКА нека ги постира !! :)
Врати неколку стр поназад има закачено економика прашања и скрипти :)
 
Член од
24 јануари 2011
Мислења
523
Поени од реакции
148
Дали некој може да ми каже утре од колку саат се подигаат картиците?!
 
Член од
11 февруари 2011
Мислења
25
Поени од реакции
4
Картичките утре ќе ги даваат за сите години или определено е кој ден за која година?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom