Економски факултет (reloaded)

Член од
27 април 2011
Мислења
2.308
Поени од реакции
3.064
Мислам дека нема оцени знам имаш резултати на FB во таа групата Collegues влези во photos ќе најдеш и од колквиум и од испит мислам дека тие листовите што се сликани има професорката скала за оцени ставено пиши ми ПП ако не си член на групата ке те аднам;)
Го реактивирав фејсбуков али неможам да го најдам постот со резултати
EDIT: Го најдов ...само кажи ми со колку се положува ?
 

hEnDo

すべてのメンバーを尊重する
Член од
17 април 2012
Мислења
2.541
Поени од реакции
4.767
Го реактивирав фејсбуков али неможам да го најдам постот со резултати
EDIT: Го најдов ...само кажи ми со колку се положува ?
Мислам дека беше со 51 бод пиши на групата ке ти кажат сигурно:)
 
Член од
17 април 2007
Мислења
163
Поени од реакции
325
Kolegi ke moze li da mi kazete kako ke se polaga Upravuvacko smetkovodstvo ispitot? Dali e isto so tri zadaci i tri lekcii ili mozebi im teknalo da go smenat opticki :)
--- надополнето: 4 јуни 2012 во 18:11 ---
Kolegi ke moze li da mi kazete kako ke se polaga Upravuvacko smetkovodstvo ispitot? Dali e isto so tri zadaci i tri lekcii ili mozebi im teknalo da go smenat opticki :)
 
Член од
2 март 2011
Мислења
72
Поени од реакции
4
Kolegi ke moze li da mi kazete kako ke se polaga Upravuvacko smetkovodstvo ispitot? Dali e isto so tri zadaci i tri lekcii ili mozebi im teknalo da go smenat opticki :)
--- надополнето: 4 јуни 2012 во 18:11 ---
Kolegi ke moze li da mi kazete kako ke se polaga Upravuvacko smetkovodstvo ispitot? Dali e isto so tri zadaci i tri lekcii ili mozebi im teknalo da go smenat opticki :)
Во јануари беа 5 задачи и три лекции на раскажување, така да ништо не е сигурно. Јас зашто ќе полагам само теорија денес ја прашав асистентката дали ќе бидат пак три лекции она рече да.
 
Член од
16 август 2010
Мислења
147
Поени од реакции
3
Ај малку нека сподели некој искуство со вера каква е при оценуванје, би ме пуштила ли ако ми фалат поени од присуство, а сум вондреден студент?
 

Емкаа

the worst thing about prison was the dementors.
Член од
14 мај 2008
Мислења
4.977
Поени од реакции
12.522
Колеги кога ќе се впишуваат оцени МЧР?
 
Член од
7 јули 2011
Мислења
133
Поени од реакции
31
ке може некој од поголемите да пише кај димитар бојадзиовски економика на претпријатие дали му се десило на испит да го пушти за 1прашанје ,да му даде проектна или несто слично:)
 
Член од
20 септември 2011
Мислења
32
Поени од реакции
31
ке може некој од поголемите да пише кај димитар бојадзиовски економика на претпријатие дали му се десило на испит да го пушти за 1прашанје ,да му даде проектна или несто слично:)
Една колешка лани на две сесии паѓаше за по едно прашање и професорот нејќеше ни да чуе за пуштањеo_O
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.982
Поени од реакции
5.594
ке може некој од поголемите да пише кај димитар бојадзиовски економика на претпријатие дали му се десило на испит да го пушти за 1прашанје ,да му даде проектна или несто слично:)
Ако има некој дополнителен испит може да те пушти... оди му неколку пати.
 
Член од
18 мај 2011
Мислења
73
Поени од реакции
6
Колеги дали знаете кога ќе пишува оценки МЧР? И дали има некој задачи што се пагаат по Осигурување од Драги Јанев?
 

Емкаа

the worst thing about prison was the dementors.
Член од
14 мај 2008
Мислења
4.977
Поени од реакции
12.522
Некој да не знае во кое време може да се најде Зорица по сметководство....цел семестар ја немам начекано на факс.
 
Член од
7 јули 2011
Мислења
133
Поени од реакции
31

Kajgana Shop

На врв Bottom