Економски факултет (reloaded)

Член од
12 декември 2011
Мислења
175
Поени од реакции
25
има ли некој прашања основи на сметководство?
 
Член од
7 јули 2011
Мислења
133
Поени од реакции
31
дали ке може да каже некој од поголемите лани економика на претпријатие на испит сто имало од скриптата ли да се учи малце помош ако може:)
 
Член од
13 јануари 2012
Мислења
29
Поени од реакции
2
Има резултати Теорија на организација?
 
Член од
2 октомври 2009
Мислења
27
Поени од реакции
1
Здраво на сите, јас сум вонреден студент на 4-та год. па Ве молам за информација по предметот ПРЕТПРИЕМНИШТВО за вториот колоквиум дали се се учеше или имаше некои делови нешто прескокнато. Однапред благодарам
 
Член од
25 ноември 2009
Мислења
692
Поени од реакции
191
Сакам да прашам во врска со Информациони технологии,дали професорот пушташе списоци за редовност и кога беше тоа отприлика?фала однапред
 
Член од
27 април 2011
Мислења
2.308
Поени од реакции
3.064
Дечки да ве прашам утре Англиски Јазик 2 испитот да не знаете во која просторија ќе биде ?
 
Член од
14 јануари 2011
Мислења
27
Поени од реакции
0
Kolegiii ima nekoj so go polaga marketing menadzment ?:rolleyes:
 
Член од
3 февруари 2012
Мислења
120
Поени од реакции
20
Колеги кога земаме оцени Менаџмент на мал бизнис и Менаџмент на човечки ресурси и кога е приемно време на професорката Ирена Кикеркова.
Благодариме :vozbud:
--- надополнето: 27 мај 2012 во 16:50 ---
дали ке може да каже некој од поголемите лани економика на претпријатие на испит сто имало од скриптата ли да се учи малце помош ако може:)
Според мене учи од книга води се по скрипта,има делчиња што може да ги даде и од книга посебно тоа со кој метод е подобар од другиот секогаш мислам го дава учи си од книга :)
 
Член од
18 октомври 2011
Мислења
166
Поени од реакции
78
Колеги кога земаме оцени Менаџмент на мал бизнис и Менаџмент на човечки ресурси и кога е приемно време на професорката Ирена Кикеркова.
Благодариме :vozbud:
--- надополнето: 27 мај 2012 во 16:50 ---

Според мене учи од книга води се по скрипта,има делчиња што може да ги даде и од книга посебно тоа со кој метод е подобар од другиот секогаш мислам го дава учи си од книга :)
За Кикеркова: утре од 12 - 14 (мислам, не сум сигурен) Јас после вториот колоквиум статистика(понеделник од 10.30 беше) отидов кај неа да земам потпис. Оди накај 12 или 12.30 би требало таму да биде.
А за менаџмент на мал бизнис и мене ме интересира утре од колку часот се земаат оцени.
 

коментатор

Пингвин
Член од
25 февруари 2010
Мислења
3.546
Поени од реакции
9.457
За Кикеркова: утре од 12 - 14 (мислам, не сум сигурен) Јас после вториот колоквиум статистика(понеделник од 10.30 беше) отидов кај неа да земам потпис. Оди накај 12 или 12.30 би требало таму да биде.
А за менаџмент на мал бизнис и мене ме интересира утре од колку часот се земаат оцени.
Утре од 10-11 часот во предавална 10. По реден број од 1 до 120 до 10.30, останатите до 11.
 

коментатор

Пингвин
Член од
25 февруари 2010
Мислења
3.546
Поени од реакции
9.457
Резултатите кога ги истакнаа, овие термини беа закажани. Ако знае некој за сигурно нека потврди.

Едит. Од 12 и 12.30 сега ми кажаа.
 
Член од
11 јуни 2010
Мислења
39
Поени од реакции
0
Да не има случајно некој кој ќе ми даде било каква информација околу меѓународен маркетинг ( какви се прашањата , лесно - тешко , дали има скратено нешто од материјалот , дали можеби некој има прашања .....) ОДНАПРЕД ВИ БЛАГОДАРАМ
 
Член од
30 мај 2011
Мислења
86
Поени од реакции
16
Дали некој заверуваше семестар после рокот, зошто утре планирам да одам да заверам, ме интересира дали прават проблеми тетките од студентски, да не треба казна да платам :)
 

Чекич

Мајкл Оливер судиски боготац
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.998
Поени од реакции
6.305
колеги МИС имаше скратено нешто на колквиум ... ? и дали ќе важи тоа на испит ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom