Економски факултет (reloaded)

Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.202
Поени од реакции
1.943
Можеш да се обидеш со молба, наведи се што мислиш дека ќе биде од корист се што треба да се знае и со среќа :)
Мене лани ми ја одбија нажалост.
Фала ама сега нема да ми треба, можеби во летниот...Сега мислам дека ќе имам доволно кредити.
Како што гледам на веб страната, во зимскиот семестар за Менаџмент четврта година-само два предмети има задолжителни.Mоже некој да ми потврди?
 
Член од
11 март 2011
Мислења
33
Поени од реакции
4
Ќе може ли некој да ми ги напише задачите што се паднаа на испитот по математика во лп? благодарам
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.982
Поени од реакции
5.594
Фала ама сега нема да ми треба, можеби во летниот...Сега мислам дека ќе имам доволно кредити.
Како што гледам на веб страната, во зимскиот семестар за Менаџмент четврта година-само два предмети има задолжителни.Mоже некој да ми потврди?
Мислам дека се четири ;)
 
Член од
30 ноември 2010
Мислења
53
Поени од реакции
3
Ај некој да помогне ме интересира за Деловно комуницирање и Стратегиски менаџмент треба да изберам еден од два кој ги предава на кој можеш полесно да поминеш?????/ Благодарам
 

jyvation

Пургер
Член од
4 ноември 2009
Мислења
2.152
Поени од реакции
2.754
Може некој да ми го даде бројот од старката Марика што дава часови по Статистика.Благодарам однапред :)
 

juve_persempre

▐ I am VIKING▐
Член од
17 февруари 2010
Мислења
296
Поени од реакции
83
Ај некој да помогне ме интересира за Деловно комуницирање и Стратегиски менаџмент треба да изберам еден од два кој ги предава на кој можеш полесно да поминеш?????/ Благодарам
Дракулевски д-р Љубомир - Стратегиски менаџмент
Ѓорѓијовски д-р Благоја - Деловно комуницирање

Јас предлагам да го изберете Стратегиски менаџмент
 
Член од
30 ноември 2010
Мислења
53
Поени од реакции
3

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.647
Поени од реакции
2.839
Фала колега ;) значи полесно е да поминеш стратегиски отколку деловно комуницирање
Ja imav strategiski 10ka, ne e mnogu tesko on gi davase taka pobitnite raboti , prv kolokvium imase i da dopises edna tabela tamu ali lesna e ke vi kaze on dka mora da se uci :) ova dlovno komunicianje ne go odbiraj poso na pisuvanje e i e tapa malce nekako :D
 

juve_persempre

▐ I am VIKING▐
Член од
17 февруари 2010
Мислења
296
Поени од реакции
83
Gi ima nekoj ili da ne gi pamti prasanjata sto padna vo poslednava sesija od premetot Teorija na Odlucuvanje pls
BLAGODARAM !
 
Член од
16 февруари 2010
Мислења
54
Поени од реакции
2
Помош за РЕВИЗИЈА испит,што се паѓа,дефиниции,набројуванки?
 
Член од
26 јануари 2011
Мислења
76
Поени од реакции
4
Ако може некој да каже што полагал испит основи на еконмија дали се паѓаат пршања од тие што се во либро и ако може да каже и некои други што се паѓаат почесто и дали има нешто скратено фала однапред
 
Член од
22 август 2009
Мислења
124
Поени од реакции
13
ima nekoj sto polagal MIS? da ne se sekava sto prasanja imase bilo sto? sto da se uci najvise? nekoj sovet mnogu tupadziski predmet . pozz
 

Kajgana Shop

На врв Bottom