Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.173
Поени од реакции
1.372
Колеги знае некој кога се полага Деловна етика во колку сат? Фала
 

asml

Mugiwara 4 life
Член од
20 април 2010
Мислења
132
Поени од реакции
68
некој што има порано правено тоа есеј по трговско право, ако може повеќе инфо што како идело тоа . поз
 
Член од
6 февруари 2010
Мислења
124
Поени од реакции
4
[FONT=&quot]Темите ќе бидат објавени на [/FONT][FONT=&quot]Zephyr[/FONT][FONT=&quot].[/FONT][FONT=&quot]ugent[/FONT][FONT=&quot].[/FONT][FONT=&quot]b[/FONT][FONT=&quot] Есејот ќе се полага на денот кога ќе се полага целиот испит во јунската испитна сесија.
ЗНАЧИ уште не се објавени .
:wink:
[/FONT]
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
27
Поени од реакции
0
aj ve molam ako moze nekoj da mi kaze ako znae ekonomija sto najmnogu se pagja na ispit :S fala odnapred
 
Член од
16 јануари 2010
Мислења
44
Поени од реакции
0
graficite znaj si gi, eksternalii, monopol i kartel, agregatna pobaruvachka, asimetrichnite, filipsova, teorii za ekonomski ciklus, elastichnost na ponuda i pobaruvachka, smetkovodstvo na ekonomski rast, i sekako cela makroekonomija denes :) gore-dolu ovie se povtoruvaat
 

Anne.

~ Happiness In Slavery.
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.284
[FONT=&quot]Темите ќе бидат објавени на [/FONT][FONT=&quot]Zephyr[/FONT][FONT=&quot].[/FONT][FONT=&quot]ugent[/FONT][FONT=&quot].[/FONT][FONT=&quot]b[/FONT][FONT=&quot] Есејот ќе се полага на денот кога ќе се полага целиот испит во јунската испитна сесија.
ЗНАЧИ уште не се објавени .
:wink:
[/FONT]
колешке иди си сабскрајб на ТП од минатата година, таму си ги имаш дадено темите за есеј кои биле лани. не верувам дека ке има нешто сменето :toe:
 
Член од
6 август 2008
Мислења
646
Поени од реакции
17
Ај некој нека каже економика на што посебно треба да се обрне внимание за на испит ?
 

Very Nice Girl

Нојс
Член од
25 август 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
160
Ај некој нека каже економика на што посебно треба да се обрне внимание за на испит ?

Си ја купуваш скриптата за прв колоквиум од либро, останатите две од колегата пајо си ги симнуваш од форумов ги учиш сите поделби како стихотворба и положуваш :)
 
Член од
26 јануари 2010
Мислења
38
Поени од реакции
1
Zdravo,
mislam ddeka ima promena i ispito kje bide vo 14 casot. Ne znam zosto e napravena promenata (od studentski prasanja), ama kako sto e na oglasna tabla taka i kje bide.
Pozdrav,
Predrag
Eve sto mi pisa asistenot za ekonomija...
 

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
Zdravo,
mislam ddeka ima promena i ispito kje bide vo 14 casot. Ne znam zosto e napravena promenata (od studentski prasanja), ama kako sto e na oglasna tabla taka i kje bide.
Pozdrav,
Predrag
Eve sto mi pisa asistenot za ekonomija...
И мене ми кажаа дека економија утре се полага од 14 часот.
Или ова за деловна етика е? Пошто и тоа поалгам па добро ќе ми дојде да знам од колку саат е :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom