Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
10 февруари 2010
Мислења
55
Поени од реакции
2
dali nekoj probal da otvori zephyr ??? 3 dena vekje ne saka da mi se otvori ... a 4ekam rezultati e- biznis ... kaj vas otvara???
 
Член од
18 јануари 2008
Мислења
131
Поени од реакции
14
dali nekoj probal da otvori zephyr ??? 3 dena vekje ne saka da mi se otvori ... a 4ekam rezultati e- biznis ... kaj vas otvara???
Мене ми отвори , али нема резултати а и не веруваме дека денес ке има во недела ......
 
Член од
5 февруари 2009
Мислења
120
Поени од реакции
93
Статистика за испит се треба да се учи кај Славе или ?
И за економика на прет. истото прашање :)

Ако има некој некои прашања, плз ПП, частам :party1:
 

Dietrich

Just a fan...
Член од
12 мај 2010
Мислења
161
Поени од реакции
80
од 1, журка ке правиме...понеси ми прашања економика:smir:
Јас сум за журка, шо знаеш може ќе биде интересно, замисли у 1 саат се журкаш у анфитеатар 4 и после идеш на afterparty у читална и сабајле на кафе у новото бифе :D :D sorry за :eek:ftopic:
 

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
Статистика за испит се треба да се учи кај Славе или ?
И за економика на прет. истото прашање :)

Ако има некој некои прашања, плз ПП, частам :party1:
па ако е како според колоквиумите не ти треба темата за веројатност, за непараметарски методи...али па си прашај кај асистентите ке те услужат...
економика не треба 7 глава и последната, теорииите за плаќање на трудот. можеби има уште нешто ама не ми текнува
 
Член од
12 мај 2010
Мислења
4
Поени од реакции
0
i jas poloziv vo januari....ama ti preporacuvam sega integrali i verojatost ubavo da si naucis zaso milion posto toa kje ima. pozz i so lesno. btw nemoj da se plasis, pred da pocnes da gi resavas, razgledaj gi ubavo i pocni od taa sto najmn ja znaes, taka kje imas vreme za razmisluvanje za drugite. pozz
 
Член од
6 март 2010
Мислења
30
Поени од реакции
0
fala ti kolega se nadevam deka ke polozam nekako na 25 iako imam samo 10 dena na raspolaganje :)
 
Член од
21 септември 2009
Мислења
77
Поени од реакции
0
Дали по ЕВТ од дополнителниот материјал се паѓаат многу прашања на колоквиум??? Јас нешто слушнав, дека лани се паднале по 2, 3 прашања само од таму, а другото се од книга??
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
92
Поени од реакции
6
Колеги ај ако може некој да пише што се е скратено развој на економска мисла за испит ?
 
Член од
8 јануари 2010
Мислења
38
Поени од реакции
1
Колеги дали некои знае дали Славе би ми ставил 9-ка ми фали еден бод во конечниве резултати ???? :salut:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom