Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
17 март 2007
Мислења
801
Поени од реакции
508
Резултатите по Статистика се само од кај Славе. !!!!! Самата професорка Калина ни рече дека ние може да ги очекуваме резултатите најрано кон крајот на неделава , а најверојатно во понеделник ке ги добиеме.
Така да , сите што се на ебизнис не паничете зашто ве нема на тие списоци.
Колега јас ке се испаничам ако се видам положен :eek:jea: а до следната колоквиумска уживам не се замарам повише
 
Член од
29 јануари 2010
Мислења
26
Поени од реакции
1
Падната е страната статистика, тоа може да значи дека ги ставаат резултатите :)
 
Член од
18 јануари 2008
Мислења
131
Поени од реакции
14
Ај малку да искулираме од резултативе.... Него кажете е-бизнис треба од книга да се мачам или може да се помине и од слајдовите на Zephyr што ги има ????
 
Член од
19 февруари 2010
Мислења
144
Поени од реакции
0
sege mene edna drugarka sto e na e-biznis mi kaza deka se videla na spisok i deka e polozena,ne znam veke sto da mislam.nekoi vikaat samo od kaj slave se rezultati,nekoi pak obratno.a bas znam i jas koga polagavme profesorkata na samoto polaganje ni kaza deka rezultatite za nas ke se objavat pokasno...ne se podnesuva ovaa neizvesnost :toe:
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
55
Поени од реакции
2
Moze li nekoj sto polagase informacioni da ni kaze kakvi bea poto4no tie prasanjata na dopolnuvanje zasto najverojatno sli4ni ke bidat i na e-biznis poso ist e profesorot. Mislam dali bea definicii ili nekoi li4ni zaklu4oci ??? Onaka od prilika da imame pretstava :D fala :D
 
Член од
8 јануари 2010
Мислења
38
Поени од реакции
1
Леле и јас спаѓам тука економика сум положила ама ...ама статистика е тоа што ме плашии..мора да видамм што побрзо иначее:vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
19 февруари 2010
Мислења
144
Поени од реакции
0
so kolku se mine statistika kaj slave a so kolku kaj kalina znae li nekoj?
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Имам 15 поени ... Какви се шансите да ме пушти??? А?
 
Член од
18 јануари 2008
Мислења
131
Поени од реакции
14
Според мене никакви.... Зашто веќе ја спуштил границата. Ја имам 14 ке идам на увид али џабе ќе е знам , едино ако си најдеш плус бодови али тоа незнам
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom