Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
17 март 2007
Мислења
801
Поени од реакции
508
колеги има ли резултати основи на сметководство ???
 

Very Nice Girl

Нојс
Член од
25 август 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
160
нема јас сеа само што се вратив.... не знам на што дроги се тие од студентски прашања коа тестовите се прегледани зашо не ги објават:jaj:
а највише јанѕа ме јаде, стварно сакам да видам што сум напраила.. ај кој ќе иде накај факултет утре нека пише да го оптеретам да провери и за мене :)

а иначе, математика резултати има :)
 

jyvation

Пургер
Член од
4 ноември 2009
Мислења
2.153
Поени од реакции
2.754
Јас ќе идам после иам вежби математика од 4-6 саат.
 

Lorddd

Титула - Лорд
Член од
18 март 2007
Мислења
1.067
Поени од реакции
53
Колеги, математика увид освен утре може да се оде и друг ден или?
 

filipmakedonski

Македонец
Член од
25 ноември 2007
Мислења
1.278
Поени од реакции
31
Објавени се резултатите математика.
Денеска на сметководство асистентката спомнала дека резултатите од тестовите се сумирани и рекла дека доколку границата била 60 бода , 400 од 700 ке паднеле.Рекла дека границата ке ја спуштат , со цел повекемина да поминат.
Да не спомнаа нешто за усното полагање економија и праењето проекти (т.е. кој има право да го прави тоа) и по колку се бодуваат истите.
 
Член од
29 септември 2007
Мислења
151
Поени од реакции
3
Aj porfavor nekoj neka objasni so kako e za zadolzitelnite seminarski vo vtora?? So mozam da izberam sega?
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Да не спомнаа нешто за усното полагање економија и праењето проекти (т.е. кој има право да го прави тоа) и по колку се бодуваат истите.
Лани право на усно имаа тие со збир минимум 80 поени. Стручен труд мислам се бодуваше 6 или 8 поени, а усното 12 мислам.
Aj porfavor nekoj neka objasni so kako e za zadolzitelnite seminarski vo vtora?? So mozam da izberam sega?
Стварно и јас сакам да знам :)
Па може да се избере тема од било кој предмет и треба да се пријави доле во студентски, ама со оглед на тоа дека мислам дека помина рокот за пријавување останува за некој од предметите во нареден семестар.
 

Lorddd

Титула - Лорд
Член од
18 март 2007
Мислења
1.067
Поени од реакции
53
Лани право на усно имаа тие со збир минимум 80 поени. Стручен труд мислам се бодуваше 6 или 8 поени, а усното 12 мислам.
Мислиш минимум 80 поени од првиот и вториот колоквиум, така?
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Да де од првите два, ако земеш од 3 малце се тоа поени нема усно тогаш:)
 
Член од
2 декември 2009
Мислења
151
Поени од реакции
4
Народе што ке има на испит Англиски во втора? Лани лесно било знам,ама тоа е релативно :wink: колку лесно? :) Ке чести по една оценка што идевме на предавања? :vozbud:

Лани право на усно имаа тие со збир минимум 80 поени. Стручен труд мислам се бодуваше 6 или 8 поени, а усното 12 мислам.



Па може да се избере тема од било кој предмет и треба да се пријави доле во студентски, ама со оглед на тоа дека мислам дека помина рокот за пријавување останува за некој од предметите во нареден семестар.
Tnx :smir:
 
Член од
17 март 2007
Мислења
801
Поени од реакции
508
Знае некој дали деловна етика ја спуштиле границата за тие со 56 бода да можат да полагаат трет колоквиум ??

а како за промена да истакнат резултати основи на сметководство нема да е лошо :vozbud:
 
Член од
2 декември 2009
Мислења
151
Поени од реакции
4
Знае некој дали деловна етика ја спуштиле границата за тие со 56 бода да можат да полагаат трет колоквиум ??

а како за промена да истакнат резултати основи на сметководство нема да е лошо :vozbud:
ехее ке почекаш :vozbud: тие први прегледуваат....ама додека објават:kesa:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom