Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

Chains

империја
Член од
15 август 2006
Мислења
761
Поени од реакции
678
Moмци има предавања денеска,зошто да нема.Јас регуларно си имав сабајлево вежби.тоа што има полагања и оваа недела е небитно.Еве јас полагам во петок колоквиум.
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.308
Поени од реакции
15.544
Која е логиката да смениш после 3 колоквиум??Иначе денес имаше предавање.:smir:
Па некој праша дали може, јас само му одговорив дека може... иначе не бев на економија, да не пушти список или да не кажа нешто посебно во врска со колоквиумот???
 

TheBossesSis

~ една жеМска со чаша ~
Член од
1 октомври 2007
Мислења
656
Поени од реакции
16
оваа англиски , Мери , кажете ми шо бара од нас, ништо не ја разбирам ... шо ќе биде тоа на 2ри?
 
Член од
8 јануари 2008
Мислења
142
Поени од реакции
10
Па некој праша дали може, јас само му одговорив дека може... иначе не бев на економија, да не пушти список или да не кажа нешто посебно во врска со колоквиумот???
Владимир пушти список, во врска со колоквиумот не кажа ништо посебно, а за трудовите рече ќе прекажел одкако ќе заврши увидот на тестовите.
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
оваа англиски , Мери , кажете ми шо бара од нас, ништо не ја разбирам ... шо ќе биде тоа на 2ри?
Верувај не знае ни она што бара :)

На 2ри ништо посебно, ќе има неколку презентации за компании од колеги што се пријавија задниот час.
 

TheBossesSis

~ една жеМска со чаша ~
Член од
1 октомври 2007
Мислења
656
Поени од реакции
16
па нели "изненаден" тест ке ни даела? =)
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Не бе каков изненаден тест. Ќе каже што отприлика да учиме и кога отприлика ќе ни даде (значи нема да каже точно кој час) ама нема да биде до толку изненаден.
 

filipmakedonski

Македонец
Член од
25 ноември 2007
Мислења
1.278
Поени од реакции
31
Некој од колегите да даде одговор на прашањето дали утре ке се одржуваат вежбите по сметководство закажани за 8 часот изутрина?
 

jyvation

Пургер
Член од
4 ноември 2009
Мислења
2.153
Поени од реакции
2.754
Па некој праша дали може, јас само му одговорив дека може... иначе не бев на економија, да не пушти список или да не кажа нешто посебно во врска со колоквиумот???
Па не ама има резултати.Ај ќе си видите утре.
 

*Smurfette*

He smurfs me, he smurfs me not
Член од
10 јуни 2006
Мислења
538
Поени од реакции
38
Владимир пушти список, во врска со колоквиумот не кажа ништо посебно, а за трудовите рече ќе прекажел одкако ќе заврши увидот на тестовите.
Na vtoriot cas li???
 

*Smurfette*

He smurfs me, he smurfs me not
Член од
10 јуни 2006
Мислења
538
Поени од реакции
38
Se taka mi pravi, ke sedam na prviot nema da pusti spisok , ke si odam na pauzata pa posle ke pusti ... leleeee
 
Член од
27 октомври 2009
Мислења
37
Поени од реакции
0
Se taka mi pravi, ke sedam na prviot nema da pusti spisok , ke si odam na pauzata pa posle ke pusti ... leleeee

vale ne se potresuvaj mnogu - spisocite i onaka nemaat nekoj si efekt - potpis site ke dobiete eventualno ako ti falat 2 boda za ocenka mozebi togas ke gi zeme vo predviv spisocite ( ama ne e sigurno - mene ne mi gi zema ) znaes kako koa trebase da zeam ocenka mi falea 2 poeni za 10 ka i taman demek od spisoci da mi dade. Taka zborese cel semestar tipot i na kraj nejkese da mi dade be 2 boda i seminarska imav i edvaj so tesko srce mi stai 10 me vrakase 2-3 pati demek da razmislel ------ kako i da e ne se plasi mn za toa spisocite nisto strasno
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom