ЕУРО 2020 - Група Ц (Холандија, Украина, Австрија, МАКЕДОНИЈА)

Македонија ќе се пласира во нокаут фазата како...?


  • Вкупно гласачи
    162
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
17 ноември 2012
Мислења
4.503
Поени од реакции
5.252
Како успеа да отвориш жити се. 10 пати пробав денес бела страна гледам само
Некаде прочитав дека се пуштени дополнителни карти денеска, дека ќе биде дозволено до 50% капацитет.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.715
Поени од реакции
4.843
Некаде прочитав дека се пуштени дополнителни карти денеска, дека ќе биде дозволено до 50% капацитет.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Не знам колку капацитет ќе пуштат, имаше денес карти од 75 еур.
 

комшијаTи

Комшија Ти
Член од
21 ноември 2013
Мислења
5.968
Поени од реакции
4.857
Тешки педери, џабе глумат дека се поштени. Не сум сигурен, ама мислам дека може од УЕФА да им наложат да пуштаат навивачи.
А што е со картите што Вилипче им ги даде на докторитр сите се за со Холандија :свиркам:
 
Член од
8 ноември 2012
Мислења
154
Поени од реакции
253
Samo preku Linkov uspeav da otvoram. Ama pak na kraj zaebava stranava.
 
Член од
11 јуни 2021
Мислења
3
Поени од реакции
1
Здраво на сите

Дали некој продава карта за Македонија : Холандија што се игра во Амстердам на 21ти јуни ?
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.757
Поени од реакции
56.751
Минимална победа од 1-0 против Австрија за разбивање на почетничка трема, нерешено 2-2 против Украина во најтешкиот меч у групата и во последното коло 3-0 декласирање на веќе распаднатата Холандија која е оптадната со нула бодови. Прво место у група со подобра гол разлика од Украина. Слободно уплатете си. :kafence:
 
Член од
6 април 2018
Мислења
19
Поени од реакции
11

Некој е нервозен бидејќи не е на ЕП
 
Член од
19 август 2017
Мислења
230
Поени од реакции
681


 
Последно уредено:

Тетекс фан ^

100% МАКЕДОНЕЦ
Член од
24 јануари 2009
Мислења
2.383
Поени од реакции
867
Купувал ли некој карта преку виагого, сте имале проблем со картите?
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
13.149
Поени од реакции
22.595


Стадионот во Букурешт каде што ќе играат утре Австрија - Македонија.
Баумгартнер од Хофенхајм го објавил видеото.
Поплава имало на стадионот.
 
Член од
1 април 2018
Мислења
1.190
Поени од реакции
2.015


Стадионот во Букурешт каде што ќе играат утре Австрија - Македонија.
Баумгартнер од Хофенхајм го објавил видеото.
Поплава имало на стадионот.
Стадионов мислам може да се покрие. Не знам зошто вака го оставиле.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom