ЕП 2016-Група А (Франција, Полска, МАКЕДОНИЈА, Србија)

Ќе КЛАВАМЕ ГОЛОЈ и ќе поминуваме група or what?


  • Вкупно гласачи
    86
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Море кажите вие лапнавте предизборни гратиси за у полска:D?
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.181
Поени од реакции
5.353
Море кажите вие лапнавте предизборни гратиси за у полска:D?
Јас како студент лапнав предизборни гратиси.. у ЈСП хахаха сеа се каам што ги хејтав да правев контра протести ке си идев у Полска :P
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.919
Поени од реакции
15.910
Франција изгуби од Катар, 4,75к-еф беше за 2-ка... има ли коментари, некој веќе прогнозираат дека Франција нема да ги повтори сериите ?
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.181
Поени од реакции
5.353
Франција изгуби од Катар, 4,75к-еф беше за 2-ка... има ли коментари, некој веќе прогнозираат дека Франција нема да ги повтори сериите ?
Чиста небулоза е за мене дека Франција ке киксне на ова првенство може нема да освои ама ке земе медал, подготвителниве натпревари не мора да значат ништо може да ги изгубат сите сега пред првенството а партали да направат на првенството како што пиша некој на претходните страници Онеста е мајстор за темпирање форма :D
 
Член од
13 јуни 2015
Мислења
17
Поени од реакции
10
Чиста небулоза е за мене дека Франција ке киксне на ова првенство може нема да освои ама ке земе медал, подготвителниве натпревари не мора да значат ништо може да ги изгубат сите сега пред првенството а партали да направат на првенството како што пиша некој на претходните страници Онеста е мајстор за темпирање форма :D

Druze bez razlika sto izgubi Francija od Katar...ova se podgotvitelni sredbi ovde nema pravila,se tempira forma se sreduvaat taktiki...Francija ke bide evropski prvak ti garantiram veke ja uplativ so visoka suma na pari vo kladilnica...ne igraat nekolku od poznatite dzvezdi kaj niv no imaat tim koj nikoj mislam deka ne moze da go sovlada t.e. kako dva tima da se od tolku sto se kvalitetni...
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.181
Поени од реакции
5.353
Druze bez razlika sto izgubi Francija od Katar...ova se podgotvitelni sredbi ovde nema pravila,se tempira forma se sreduvaat taktiki...Francija ke bide evropski prvak ti garantiram veke ja uplativ so visoka suma na pari vo kladilnica...ne igraat nekolku od poznatite dzvezdi kaj niv no imaat tim koj nikoj mislam deka ne moze da go sovlada t.e. kako dva tima da se od tolku sto se kvalitetni...
Истото и ја го мислам, ај и да не освои сигурно нема да бидне надвор од Топ 3 :D

Sent from my HTC Desire 610 using Tapatalk
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.650
Поени од реакции
9.855
Утре мислам од затворен тип ќе биде натпреварот, без публика.
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
20.15 (МРТ-1) ракомет (м) пријателска: МАКЕДОНИЈА-ЦРНА ГОРА - (ком: З.ВИДЕВСКИ / Ј.КОСТОВСКИ)
 
Член од
23 април 2012
Мислења
421
Поени од реакции
586
da ne gi mislite mnogu francuzite vo so forma se 36 : 28 gi pobedija danska a najgolemo iznenaduvanje e porazot na poljacite so spanija 12-26
 

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.248
Поени од реакции
19.478
Najverojatno Peric ke odi so iznenaduvanje na golot.
Nitu Stanic,nitu Kocic,tuku Slavisa Jokanovic,golman na ST Rafael.
Denes im skina penal na Ungarcite vo posledna sekunda,zavrsi nereseno mecot.Vcera tepa Srbija so Ungarija.
No mora da se ima vo predvid deka Ungarcite igraa so vtor tim,praele smena na generacii.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom