ЕВРО ПРЕДИКТОР! Дали си ти следниот Џаро???

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.097
Поени од реакции
84.755
А? Кажи кликбејт наслов? Тамам и фаци од други подфоруми да влезат :D


1622588170614.png

Официјалниот предктор за ЕП е тука.

Ви треба профил на страната на УЕФА за предвидувања.

Правилата се едноставни:

Погодувате ТОЧЕН РЕЗУЛТАТ на сите мечеви од ЕП.

Можете сите од групна фаза да ги погодите уште од сега, а можете и чекор по чекор.

Мечевите ќе бидат затворени за предвидувања пола саат-саат пред старт на мечот, не ме држете за збор ме мрзи да читам правила во моментов, можете сами да разгледате :D

За да биде поинтересно, за секој меч, освен што ќе треба да погодувате точен резултат, се одговара и на одредени прашања:

1622588297095.png

Еднаш во секое коло може да одиграте 2X BOOSTER, што ги дуплира поените за тој меч.

Веќе има и кајгана лига на која можете да се придружите со клик на линкот подоле, а @Acid беше добар и вети дека победникот во лигата ќе добие ексклузивна "PAY FOR 2 - BUY ONE - GET THE SECOND ONE FREE" понуда за КАЈГАНА ШОП-от

Кајгана лига: https://gaming.uefa.com/en/uefaeuro2020matchpredictor/groupjoin/1LUQWTGWLS (Кодот е: 1LUQWTGWLS)
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.117
Поени од реакции
9.958
Посоодветен наслов би бил: Дали си ти следниот драгонски/драгонскај/змејсконебо/змејонебо? :love:
 
Член од
1 март 2010
Мислења
7.887
Поени од реакции
14.379
А, зошто се УЕФА педери и не даваат никакви награди годинава?
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Звучи примамливо, можеби ќе се вклучам.
Подобро е сите учесници да платат симболична сума од 100 денари за учество, а победникот да добие ваучер во собраниот износ за шопинг од shop.kajgana.com :D
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.037
Поени од реакции
36.376
Само насловот го прочитав и знаев дека е од него отворена темата. :pos: :pos:
 
Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.880
Поени од реакции
7.814
1622665426299.png

Уште од сега разгледувам што да си купам од шопот
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.813
Поени од реакции
80.299
кајгана дојаве се вика групата?
 
Член од
22 јуни 2019
Мислења
817
Поени од реакции
1.296
Јок, нема пари, нема бизнис
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.598
Поени од реакции
52.428
Експертски предвидов дека првиот гол ќе биде пенал од Жоржињо, ама судијата не го досуди пеналот во прво. Погодив дека ќе датат 3 гола, ама мислев и Турција ќе успеат еден да протнат.
Безвезе е што поради автоголот рачунаат дека Турција први дале гол.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Експертски предвидов дека првиот гол ќе биде пенал од Жоржињо, ама судијата не го досуди пеналот во прво. Погодив дека ќе датат 3 гола, ама мислев и Турција ќе успеат еден да протнат.
Безвезе е што поради автоголот рачунаат дека Турција први дале гол.
Фала многу, чао :D
Screenshot_20210612-000657_Chrome.jpg
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.117
Поени од реакции
9.958
Сега гледам сум добил 3 бода зашто сум погодил дека Италија ќе победи. Нема врска што не сум го погодил резултатот.

Инаку не е точно дека првиот гол го сметаат ко Турција да го дала, ќе имав поени од тоа ако е така.
Или пак мора да го погодиш точниот играч без разлика што си го погодил тимот? :cautious:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom