ЕВРО ПРЕДИКТОР! Дали си ти следниот Џаро???

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.599
Поени од реакции
52.431
Единствено правило ми е да не ја мењам иницијалната прогноза што сум ја пишал. Денес на 10 минути пред почетокот сменив од 2-1 за Италија во 1-0 за Белгија...

Титулата најверојатно оди кај @Некој
 
Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.880
Поени од реакции
7.814
Единствено правило ми е да не ја мењам иницијалната прогноза што сум ја пишал. Денес на 10 минути пред почетокот сменив од 2-1 за Италија во 1-0 за Белгија...

Титулата најверојатно оди кај @Некој
Ми скина Лапорт дуплирани поени, 0-1 ја имав, дабогда не освои ништо повеќе.

Имате уште шанси со Тони.
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.599
Поени од реакции
52.431
Ми скина Лапорт дуплирани поени, 0-1 ја имав, дабогда не освои ништо повеќе.

Имате уште шанси со Тони.
Тоа ја направи интересна лигата затоа што ние го немавме уште бустерот, ама џабе кога уште на следниот натпревар погоди точен и ни избега по 6 бода :D
Претпоставувам на двајцата бустерот ни е на Англија, ама освен ако си пишал победа за Украина ќе се доближиме 5-7 бода што пак не е доволно. Се надевам во полуфинале ќе останеме блиску, па се да е отворено во финалето.
 
Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.880
Поени од реакции
7.814
Тони, кој ќе победи, Италија или Англија?
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.823
Поени од реакции
80.331
Данска би изгубила од Италија лабаво и глатко.
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.599
Поени од реакции
52.431
Screenshot_20210707-233015.jpg

Судијата не сакаше да видиме Донев мастерклас со кој ќе избиев на прво место откако вчера се заебав со бустерот :(
 
Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.880
Поени од реакции
7.814
@Донев Требаше пак да се пробаш на нерешено...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom