ЕВРО ПРЕДИКТОР! Дали си ти следниот Џаро???

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Појма неам од кај имам 8 поени :icon_lol:
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.598
Поени од реакции
52.428
Појма неам од кај имам 8 поени :icon_lol:
Имаше бустер активирано на првиот натпревар за дуплирање на поените. Се активира еднаш за секое коло.

Screenshot_20210613-081924.jpg

Кој е првиот?
 
Член од
21 март 2014
Мислења
514
Поени од реакции
375
Имаше бустер активирано на првиот натпревар за дуплирање на поените. Се активира еднаш за секое коло.

Прегледај го приврзокот 298234

Кој е првиот?
Јас
Автоматски споено мислење:

Имаше бустер активирано на првиот натпревар за дуплирање на поените. Се активира еднаш за секое коло.

Прегледај го приврзокот 298234

Кој е првиот?
Јас
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.117
Поени од реакции
9.958
Јас:
- Победува Англија со 1-0 - Погодено
- Прв погодок Англија :D - Погодено
- Стрелец на прв гол Стерлинг - Погодено

Уефа срање сајтот:
20210613_182612.jpg

Да не треба снимка од голот да им пратам дека Стерлинг е стрелецот? :(
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.117
Поени од реакции
9.958
Јас што пратам фудбал од првенство на првенство и не знам да напишам ливче во калдилница vs луѓе што цел живот пратат фудбал. :D
20210614_112502.jpg
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.598
Поени од реакции
52.428
Второто коло ми почна многу подобро и пак се искачив. Тони го искористил веќе бустерот за колово, па ако продолжам со добри резултати и го погодам мојот бустер, има шанси за превземање на првата позиција :D

1623999675016.png
 
Член од
21 март 2014
Мислења
514
Поени од реакции
375
Второто коло ми почна многу подобро и пак се искачив. Тони го искористил веќе бустерот за колово, па ако продолжам со добри резултати и го погодам мојот бустер, има шанси за превземање на првата позиција :D

Прегледај го приврзокот 298807
Тесно, тесно, у топ10 е интересно.

Иначе колку малку сме погодиле за разлика од топ10 од сите играчи..
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.117
Поени од реакции
9.958
Ма се сјебав што не го ставив бустерот на Холандија - Австрија. Ќе бев на второ место сега. :(
 
Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.880
Поени од реакции
7.814
Второто коло ми почна многу подобро и пак се искачив. Тони го искористил веќе бустерот за колово, па ако продолжам со добри резултати и го погодам мојот бустер, има шанси за превземање на првата позиција :D

Прегледај го приврзокот 298807
Не ти се важи ова кога играш против Македонија.
10 бодови ми избегаа навивачки минимум.
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.598
Поени од реакции
52.428
Не ти се важи ова кога играш против Македонија.
10 бодови ми избегаа навивачки минимум.
Играв во прво коло, второво мора посериозно :icon_mrgr:

Добро тргна денов.

Screenshot_20210618-180120.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom