Духови, сеништа (сенки)...

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Ако сакате да ви се појави блооди мери на огледало ке земете нож ке се сечете од прстот ке му ставите ракија ама тоа пред огледало и потоа ке замижете и ке кажете три пати блоди мери блоди мери блоди мери и ке ви се појави само главата како невидлива.
 

Lorddd

Титула - Лорд
Член од
18 март 2007
Мислења
1.067
Поени од реакции
53
Ако сакате да ви се појави блооди мери на огледало ке земете нож ке се сечете од прстот ке му ставите ракија ама тоа пред огледало и потоа ке замижете и ке кажете три пати блоди мери блоди мери блоди мери и ке ви се појави само главата како невидлива.
Бабини деветини...
Кој ти го кажа ова? Некое мрсулче од маало? Додуша и јас како помал слушав многу такви работи, но не верував, а сега некој да ми го каже тоа, сериозно, во лице ке му се смеам.
 
G

GoddessOfRock

Гостин
Ако сакате да ви се појави блооди мери на огледало ке земете нож ке се сечете од прстот ке му ставите ракија ама тоа пред огледало и потоа ке замижете и ке кажете три пати блоди мери блоди мери блоди мери и ке ви се појави само главата како невидлива.
А ти знаеш ли која е Блоди Мери како прво??Или само слушаш прикаски??:uvo:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Ако сакате да ви се појави блооди мери на огледало ке земете нож ке се сечете од прстот ке му ставите ракија ама тоа пред огледало и потоа ке замижете и ке кажете три пати блоди мери блоди мери блоди мери и ке ви се појави само главата како невидлива.
а си го пробал ти тоа? глупости живи
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.277
Ако сакате да ви се појави блооди мери на огледало ке земете нож ке се сечете од прстот ке му ставите ракија ама тоа пред огледало и потоа ке замижете и ке кажете три пати блоди мери блоди мери блоди мери и ке ви се појави само главата како невидлива.
Шљивка или лозова?
 

Бушавка

Differentiated by Style
Член од
4 јули 2008
Мислења
746
Поени од реакции
61
Концентрирај те се внимателно и видете како во долната камера скоро незабележливо поминува нешто.
Дали си ти нормален...ова го гледам пред легнување, утре ако станам и ако имам некакви последици ќе те најдам и верувај ми ќе видиш дух во живо :helou:

Али како што ми беше тапа денов, барем ми се дигна адреналинот малце
 

*pumpkin*

addicted to blue
Член од
28 август 2008
Мислења
716
Поени од реакции
23
A dali nekoj slusnal za Belata Nevesta od Volkovo,edna moja drugarka od sredno tvrdese deka ja ima videno i posle taa sredba ne mozela da spie so izgasnato svetlo,velese deka postrasna rabota od taa ne mozelo da i se sluci,a devojkava e najserioznata osoba koja sto ja poznavam,pa zatoa i mislam deka ne lazese!
ја имам слушнато приказнава од други луѓе, кои живеат во Волково, али они кажуваат дека се слушале тапани во далечината ко некојс вадба да праи....многу било морничаво!!!
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Ако сакате да ви се појави блооди мери на огледало ке земете нож ке се сечете од прстот ке му ставите ракија ама тоа пред огледало и потоа ке замижете и ке кажете три пати блоди мери блоди мери блоди мери и ке ви се појави само главата како невидлива.
сум слушнал за такви работи ... а и знам една друга финта за да ти излезе жена пред огледалото ама заебано е проба еден другар пред 4-5 години и се исплашил и таман да ја светне сијалицата, испукала :uvo:
 
Член од
26 ноември 2008
Мислења
233
Поени од реакции
9
Ако сакате да ви се појави блооди мери на огледало ке земете нож ке се сечете од прстот ке му ставите ракија ама тоа пред огледало и потоа ке замижете и ке кажете три пати блоди мери блоди мери блоди мери и ке ви се појави само главата како невидлива.
И јас сум пробал..
 

kapetan

Не сум дебел. Стомакот ми е 3D!
Член од
4 октомври 2008
Мислења
966
Поени од реакции
535
Концентрирај те се внимателно и видете како во долната камера скоро незабележливо поминува нешто.
е за ова не знам....мочта впетици ми замина....


не знам дали да верувам...
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
го имам гледано али мислам дека е монтажа
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Концентрирај те се внимателно и видете како во долната камера скоро незабележливо поминува нешто.

Ај у пи*ку матер срцево петици ми отиде ем и тоа без глас го глеав.Вечер нема спиење.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom