Другарска љубов меѓу машко и женско... има или слабо?

Crypter

Апла Зелен...
Член од
6 јуни 2010
Мислења
131
Поени од реакции
48
Целото тоа тргна како пуштање, и на крајот завршивме како најдобри пријатели. Страстите згаснаа скроз на скроз. Имам жив доказ дека машко и женско можат да бидат (најдобри) пријатели.
 

Chanel

I feel like a tiny bird with a big song!
Член од
22 мај 2011
Мислења
478
Поени од реакции
307
Според мое лично искуство постои другарка љубов помеѓу машко и женско. Многу често машките се и подобри другари од женските и со нив можеш да разговараш релаксирано на која и да било тема. :)
 

LGBT

Weird
Член од
20 јули 2011
Мислења
329
Поени од реакции
157
Има, јас сум другарка со многу машки па пак е сведено на другарска љубов (барем од моја страна)
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.703
Поени од реакции
19.754
Има, јас сум другарка со многу машки па пак е сведено на другарска љубов (барем од моја страна)
Мислам да не бидеме контрадикторни, нормалано ќе бидеш другарка коа си хомосексуалка, што друго би била со машко кога те привлекуваат само жени ? ... темава е дал можат да бидат стрејт женско и машко другари, што во мал милион случаи било FAIL! арно ама еве има моми викаат можело, да не се навредуваме ваљда навистина може бе, може јас сум налетала на погрешни машки другари ... се бидува.
 

Kaiser

Hidden Fortress
Член од
6 мај 2011
Мислења
3.202
Поени од реакции
2.443
Мислам да не бидеме контрадикторни, нормалано ќе бидеш другарка коа си хомосексуалка, што друго би била со машко кога те привлекуваат само жени ? ... темава е дал можат да бидат стрејт женско и машко другари, што во мал милион случаи било FAIL! арно ама еве има моми викаат можело, да не се навредуваме ваљда навистина може бе, може јас сум налетала на погрешни машки другари ... се бидува.
Можат ако немаат желба за врска и секс а имаат меѓусебна симпатија :).
 
Член од
18 јули 2011
Мислења
24
Поени од реакции
14
jas si imav eden drugar ...i toj eden den...i toj eden den.... mi se skara zoshto mislel deka sum go sakala ..a zamislete pojma nemav deka sum go sakala..ni na kraj pamet ne mi paga toa ni den denes ,duri i po malku vo glava mi se vrti od samata pomisla... i zatoa od togash si gi odbiram drugarite ..posimpoaticni da bidat barem povremeno filmce da si napram za niv... :P
*se zezam ... Ima drugarstvo ,no zavisi koj kako gleda na toa
 

Kaiser

Hidden Fortress
Член од
6 мај 2011
Мислења
3.202
Поени од реакции
2.443
jas si imav eden drugar ...i toj eden den...i toj eden den.... mi se skara zoshto mislel deka sum go sakala ..a zamislete pojma nemav deka sum go sakala..ni na kraj pamet ne mi paga toa ni den denes ,duri i po malku vo glava mi se vrti od samata pomisla... i zatoa od togash si gi odbiram drugarite ..posimpoaticni da bidat barem povremeno filmce da si napram za niv... :P
*se zezam ... Ima drugarstvo ,no zavisi koj kako gleda na toa
Замрази го, може ќе ти се смири :D.

Пс. Многу идиотски од негова страна, толку му бил мозокот :).
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.271
јас имам неколку така добри другарки, толку добри шо понекогаш имаме и секс
 
Член од
18 јули 2011
Мислења
24
Поени од реакции
14
Замрази го, може ќе ти се смири :D.

Пс. Многу идиотски од негова страна, толку му бил мозокот :).
Ај сеа до толку ќе се замарам да го замразам :pos: ... А тоа идиотското веројатно од препотентноста која му удрила во глава , памет за друг пат да не се дружам со "нарциси" :pos:
 

Towelie

теХАЦЕ
Член од
26 јуни 2011
Мислења
307
Поени од реакции
254
Јас имам другарска,вистинска другарка,женска на другар ми.
 

Kaiser

Hidden Fortress
Член од
6 мај 2011
Мислења
3.202
Поени од реакции
2.443
Ај сеа до толку ќе се замарам да го замразам :pos: ... А тоа идиотското веројатно од препотентноста која му удрила во глава , памет за друг пат да не се дружам со "нарциси" :pos:
Обично од жени сум слушал дека се налутиле ако им кажеш дека ги свиѓаш :icon_lol: демек тешко им доаѓа на душичката ама од машко вакво чудо не сум слушнал :icon_lol: .

Нарцисите се ок до четврта брзина ама петта глеј да не уклучат, може да направат судар па и тебе да те понесат :icon_lol:.
 
П

Пепси_

Гостин
Па шо другарска љубов кога те провоцира со поглед и све и ајде сеа биди другар да те видам ! :icon_lol: Па не може не се издржува !
 

Kajgana Shop

На врв Bottom