Towelie
Поени од реакции
254

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Здраво,

  Може ли да добијам твој мејл или било каков контакт? Сакам да направам муабет околу инсталација на xenforo..
  Towelie
  Towelie
  skype : hazzdtrn
  outTake
  outTake
  те додадов, али уствари синојка успеав да го инсталирам форумот :)
  outTake
  outTake
  бтв, да не знаеш каде можам да најдам Widget Framework за верзија 1.1.3?
  Ги одклучив темите, да ги напишеш правилата и се пропратно како што доликува на една тема.
  statusQuO
  statusQuO
  Значи уште еднаш ти кажувам, напиши ги правилата и убав воведен пост.
  statusQuO
  statusQuO
  Не можеш да го измениш првиот пост бидејки помина многу време. Пиши ми го цел изменет и надополнет прв пост и јас ќе средам.
  Дечко, есид е администратор али не е у тек со настаните на секој подфорум.
  Прочита ли шо ти пишав у “Прашања (до администраторите) и одговори (од администраторите) - корисничка поддршка“ ?
  едит: ќе ти ги затворам темите дур не се договориме ја и ти шо праиме
  Гледам дека имаш нешто против нив како и да е ќе видиш дека ќе ја обноват како што напоменав имаат заработка од тој форум и сигурно ќе биде он пак .
  Тие имаат заработка од тој форум секако дека пак ќе биде во состојба на користење тие доколку немаа заработка немаа ни да се замарат .
  другар толку голем форум нема да дозволат да пропадне . Можеби некое време ќе помине ама ќе го оправат тоа е сигурно .
  Добредојде на форумов :D Мислам дека јас и ти сме најнови членови :D Поздрав и имај убав ден исполнет со среќа и љубов :D
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom