Драга Кајгана

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
12 јануари 2014
Мислења
1.464
Поени од реакции
1.892
Многу сериозна те праат, драга. Но ме густа.
 

Cassaro

Паразит
Член од
15 февруари 2012
Мислења
3.306
Поени од реакции
10.320
Господ здравје да му даде на тој што ме научи да јадам риба,едноставно рибата те праи друг човек откако ќе ја вкусиш и тој нејзин шмек те опива во наредните 2 саати.Само не чини да се претерува зошто нема да збориш после , знаеш како викаат старите.


лади си кеј,ciao
 
Член од
13 август 2008
Мислења
1.144
Поени од реакции
893
ДК-ВВД

Криво ми е кога ќе седнам да испијам кафе со некогашна блиска личност и немам веќе
теми за муабет. Го гледам дното на филџанот и знам дека сум го допрела во ваквата меѓусебна релација. Некогаш ги одржуваме пријателствата за некогашните “славни“ моменти и се надеваме дека тие ќе се вратат како што заминале низ прагот.

Луѓето заминуваат и се разделуваат ради многу причини. Ретко се случува да се одалечиш ради немање причина. Порано се чудев кога ќе ми го речат тоа. Сега тоа го знам.
 

shumecha.tableta

Модератор
Член од
26 декември 2013
Мислења
3.320
Поени од реакции
17.764
Оооо, џе си Кајги, кучоо стара? :ROFLMAO: Чунки изретардирана си сеа, глеам. :D Океј де, изреновирана. Па читај меѓу редови малку. :D
Иначе јас неам ништо паметно да ти кажам, ко по обичај... онака колку да те сефтосам. И знајш шо? :icon_lol: Одамна неам напраено некоја глупост. :pipi: Со исклучок на тоа што си ја лупнав ногата во вентилатор (ХА! Значи од таму ми била модрицата, а ја чуди се од кај искочи оваа сеа. Да не беше ти, немаше да ми текне :icon_mrgr:), додека гледав серија - ја истурив салатататата врз лаптопот и истурив вода врз тепих (големо чудо, сама се исуши, ти доаѓа ко освежење на стапала). Ништо сериозно, никој не примети. :D
Негооо... Знаеш друго што ме мучи? Минатиот распуст знаев да спијам и по 15 саати, мечка у зимски не ми беше равна. Сега после 5 саати се осеќам наспано. :cautious: Значи нејќам да се осеќам наспано! сФаќаш??? Сакам да спијааам!
Ај, чаО. :D
 
H

HoT IcE

Гостин
Драга ти у ново издање, фино, фино.
Ја да ти се пофалу дека од днска dobby is a free elf. Фала богу. Сга планирам да се одмору убаво дн-два, и после почнују да учу помалце и да трчу на кеј. Мора да се ставу малце у форму.
Друго ништио нема, убав период загњи днови да не се урочу, и фати си девојку, и такој d ; p
 
Член од
8 јануари 2013
Мислења
5.055
Поени од реакции
12.937
Дојде денот и јас да си легнам пред да се раздени, имајте добра ноќ сите :)
 

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.823
Поени од реакции
10.551
Само да те поздравам, оти знам дека мнозинството од форумџиите веднаш се нафрлаат на новајлиите, гледам веднаш за тебе се распишале.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Сега ни треба и едно ново девојченце. :pipi:
 
Член од
14 декември 2013
Мислења
4.157
Поени од реакции
10.994
Како не е времево жешко па да се жалевме и пишувавме статуси:unsure:
 

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.430
Поени од реакции
19.601
Дневник? боље виртуелен фокус, упс ке излетеше сс мерџу...:свиркам:

Здрао нова Македонијо, драа Кајгано, лист од среде

Кој га измисли прасе, сфињу гадну да му ебу.
Абе убаво кречни си по дома и не иди, алчан гз за пиво и мрсно, знае се недеља е стфорена за да легаш дома.
Ама нема везе, баба везе, друга е безвезе
 
L

Löwe

Гостин
Во старата немав пишано, али затоа овде ќе пишам и јас збор - два.
За почеток ќе бидам краток и ќе пренесам еден "благослов" до тој што
ме проколнал да неможам тикет во кладилница да фатам. Абе да даде господ жената да му се ебе со цела трибина на Камп Ноу, децата да му бидат со спротивна боја на кожа од неговата, абе бел ден во животот да не види, на питачки стап да биди све да му е тиииитнам.
 

blue ladybug

Фанг ловер
Член од
5 февруари 2013
Мислења
5.210
Поени од реакции
11.803
Кеј,

Една работа не ми е јасна. Жениве што родиле и што се цакум-пакум направени после породување, скоцкани, со плочки на стомак, кои толку вложувале во својот надворешен изглед после породувањето, нели сакаат и нивните мажи да изгледаат така средено, да не речам прибрано? Ко они да раѓале мајке му и имаат тешкотии да ја вратат својата форма у нормала. Како не им е срам на жениве да одат на плажа со нив, да ги шетаат за рака, па замисли Драга треба и да се сексаат со некој таков мрсен. :sick:
Гадно. Се надевам идниот ми сопруг нема да премине + 5 килограми од неговата идеална тежина. До толку му давам. Над тоа ако има, си фаќам швалер. Кога можам јас да се одржавам, ќе мора и он.
Компромис Драга, компромис. Тоа е една од стварите со кои се одржува една врска у живот.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom