Драга Кајгана

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
3 октомври 2010
Мислења
28
Поени од реакции
10
Драга....
Ја пак незнам шо им е на људиве кој сакаш да си со нив не им одговара кој нејќеш пак не им одговара и добро шо да праем ја?
ај молим те кажи ми пошо незнам стварно ќе ме мрдна ти им викаш сакам ова они неможе шо е работава инает ми тераа? Епа ќе почнем и ја од денеска па да вида шо е инает они нашле со мене да се инаета акоoo бeeeе....ќе вида....
и таке сеа сум љутa


:pipi: :back: ова е за тебе пошо само ти не ме нервираш :D
 

Chapstick

Сам свој психолог
Член од
7 август 2009
Мислења
2.986
Поени од реакции
311
Драга..
Да форматирам сеа пц или да остаам за утре?
 
Член од
20 ноември 2009
Мислења
8.150
Поени од реакции
8.893
Драга Кајгано зошто има секакви сељаци на фб ???? неможам да поверувам колку една проста личност може да те извади од контакт :nerv:

Поздрав Кајги :back:
 
Член од
27 август 2009
Мислења
1.540
Поени од реакции
1.671
Драга
Врнит снег:je::je:
И да ти кажам дека денес ќе фатам нешто книга и ќе ја почнам проектната.
Еве песна само за времето надвор.
:salut:
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
3.718
Поени од реакции
772
Драга Шенка,
Не им верувај на рејтинзите, освен кога треба да останеш таму каде што си. Не им верувај, молим те, оти ќе сфатиш дека турбофолкот е класика, класиката - турбофолк, а сеирот - баир.
 

Annath

Полуактивен член.
Член од
11 јуни 2010
Мислења
338
Поени од реакции
41
Здраво Кајче!
Убав ден, зар не??
:salut:
 

~Bunny

Magic wand...
Член од
13 септември 2010
Мислења
902
Поени од реакции
1.266
Драга.

Бррр ладно -.-
Цел распуст не заврна снег, сега ли му текна на времево :)
Туку драга она ФБ нема да биде проблем ако згасне еднаш засекогаш!!! Проблем е што никако да се случи тоа :ne_zboram
Инаку последниве 3 дена во многу блиски односи сме со благата храна:pos:
И така.... Ај чаос :back:
 

CafeDelMar

Luminance
Член од
29 октомври 2007
Мислења
6.504
Поени од реакции
14.678
Драга,

Ќе да морам да се појаснам ... напуштен џез локал! Да не ми се руши идиличната слика ќе ве молам! :))
 

Ѓорѓески

Бивши Скај Дог
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.661
Поени од реакции
945
Драга утре задутре ќе видиме дали ќе станеме дел од оваа република.
 
Член од
14 август 2010
Мислења
5.507
Поени од реакции
5.818
Драга,

Значи таков баксуз сум, цело време дома, сега баш кога ќе треба на фах да одам настинав, а и од пуста мрза и страв :kesa:не отидов на забар. Не убаво се чувствувам:cry:
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.328
Поени од реакции
7.789
Скокна ова џукелава од раце кога имав намера да го пуштам, па си ја наби предната десна нога еве неколку дена криви по малку. Ама вечерва подобар е трчаше онака со поткривнување денеска прави два месеци во фацата е ладен како руска зима опасно куче ќе биде ако ме преживее мене и моето гледање на него :pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:. Денеска прв пат го слушнав како лае еднаш само, а бе не лае како мало куче да џавка кога изваде еден глас да те здрви :pos::pos::pos::pos::pos::pos:. Дада С. прашуваше дали ќе каса кога ќе порасне, и одговорив дека тоа ќе биде како мене само опасно ќе изгледа а за касање што понаретко тоа подобро :pos::pos::pos::pos::pos::pos:.
Ме заебава братучед ми овај автомеханичарот не знам што да правам со него. И добро е ја средивме со овие работата кој ќе ги тужеше по судови глупости, ааааааааа уште еднаш категорично не ич кур не ме боли колку сака нека нудат пари еден товар ни падна на сите од рамена. Добро е кога добро ќе се заврши....

 
Член од
14 април 2007
Мислења
1.812
Поени од реакции
1.047
Драга, јас сум човек шо не е способен за ништо. Со други зборови, јас сум паразит.
 
Член од
20 ноември 2009
Мислења
8.150
Поени од реакции
8.893
Драга Кајгано,почнав да ја губам довербата на моите пријатели,дали да им дадам уште една шанса или не ???
 
E

elena.

Гостин
Драга Кајгана...
Денеска беше прекрасен ден!
Многу ја сакам Ана!
Заврна снег!
Среќна сум!

Од друга страна пак...
Во понеделник сум на школо -.-
 

la-loca

Immortal...
Член од
24 јули 2009
Мислења
2.545
Поени од реакции
1.252
Шубаво е временцевоооо :треп: :треп:
Го сакам снегот и сакам со него да си шетам додека снегулките паѓаат на нас:pipi:
Не дојде. :(
Сакам јас да одам.
Сериозно.
Ајвар немам веќе, а ми се јаде.
Немам ни санка за да се лизгам на снегот.
Немам ни доверба.
Сфаќам дека се се врти, дури и светов.
Интересно.
Ти како си ма!?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom